Sestdiena, 28.Janvāris 2023. » Vārdadienas svin: Spodris, Kārlis;

Šova „Okartes Skatuve" otrais koncerts – šo piektdien

Zane Pētersone, 12.09.2011. 12:32

10. septembrī tiešraidē LNT, Latvijas Mūzikas kanālā un www.lmk.lv bija vērojams Latvijas Mūzikas kanāla un OKartes veidotā muzikālā šova "Okartes Skatuve" pirmais lielais koncerts. Pēc pirmajām ugunskristībām šovu pameta grupas "K1" dalībniece Liene Brikovska. Otrais muzikālā šova „OKartes Skatuve" lielais koncerts izņēmuma kārtā šonedēļ norisināsies piektdien, 16. septembrī, plkst. 21:05.
Šova „Okartes Skatuve" otrais koncerts – šo piektdien

Sestdien pirmajā lielajā koncertā dalībniekiem bija jāuzstājas ar vienu jaunu - pašu radītu dziesmu, un otru - visiem zināmu Latvijā un pasaulē iemīļotu dziesmu. Šovā izveidoto grupu – „4 vēji", „nu un", „Jātnieki", „K1", „T-Band" un „Zvaigžņu Zagļi" priekšnesumus vērtēja 3 žūrijas pārstāji - dzejnieks un mūziķis Guntars Račs, LNT radošais direktors Niks Volmārs un LNT ģenerāldirekotrs Andrejs Ēķis.

Pēc skatītāju balsojuma visvairāk balsis saņēma grupa „T-Band", savukārt vismazāk – muzikālā apvienība „K1". Šova noteikumi paredz, ka grupai, kura saņēmusi viszemāko vērtējumu, minūtes laikā jāizlemj, kuram no četriem grupas dalībniekiem šovs jāpamet. Grupa „K1" minūtes laikā nespēja izlemt, tādēļ gala vārdu sacīja žūrija, kura nolēma, ka šovu jāpamet Lienai Brikovskai.

Šonedēļ notiks otrais lielais muzikālā šova „OKartes Skatuve" koncerts! Žūriju pārstāvēs un dalībnieku priekšnesumus vērtēs Ainars Mielavs, Lauris Reiniks un Guntars Račs. Vai pagājušās nedēļas neveiksminieki saņemsies un šonedēļ skatītājus pārsteigs ar spožu uznācienu? Kura muzikālā apvienība stāsies uz izbalsošanas strīpas un, kuru no šova izraidīs? Nāc un atbalsti savus favorītus klātienē jau šo piektdien, 16. septembrī! Biļetes uz muzikālā šova „Okartes skatuve" lielajiem tiešraides koncertiem iespējams iegādāties „Biļešu servisa" kasēs visā Latvijā, interneta portālā www.bilesuserviss.lv, kā arī visās Statoil degvielas uzpildes stacijās. Biļetes cena - 3 Ls. Koncerti notiek Rīgas kinostudijā, Šmerļa ielā 3, Rīgā.

Ieņēmumi no biļetēm un balsošanā iegūtā nauda nonāk dalībnieku rīcībā. Nākot uz koncertiem, skatītājiem savu biļeti jāiemet īpašā balsojuma kastītē, kāda būs katrai grupai, tādējādi norādot, ka ar savu biļeti nobalso tieši par šo konkrēto muzikālo apvienību! Tādēļ, jauno muzikālo talantu cienītāji un atbalstītāji – sekojiet līdzi dalībnieku gaitām un atbalstiet jauniešus lielajos koncertos, iegādājoties biļetes uz koncertiem vai balsojot.

Vai pagājušā koncerta neveiksminieki šonedēļ saņemsies un skatītājus pārsteigs ar spožu uznācienu? Skaties jau šo piektdien, 16. septembrī, plkst. 21:05!

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV