Pirmdiena, 29.Aprīlis 2024. » Vārdadienas svin: Raimonds, Laine, Vilnis;

„Lauvas" no zaudējuma neglābj pat Jurevičus 27 punkti

Mārtiņš Kozlovskis, 16.10.2010. 12:54

Piektdien, 15. oktobrī, otro zaudējumu Master Card Baltijas Basketbola līgas spēlē savās mājās piedzīvoja „Liepājas Lauvas" basketbolisti, kas neskatoties uz Mareka Jurevičus 27 punktiem atzina „Kalev/Cramo" komandas pārākumu – 78:84.

Spēle tika gaidīta ar lielu interesi, jo tā tika translēta pa televīzijas kanālu Viasat Sporta Baltic, turklāt ieeja visiem skatītājiem šajā spēlē bija bezmaksas.

Spēli nedaudz labāk iesāka tieši liepājnieki, kuri spēles pirmajā puslaikā atradās vadībā gandrīz visas 20 minūtes. Turklāt, vienu brīdi „Lauvas" pārsvars sasniedza 11 punktus (39:28). Taču puslaika izskaņa nebija tik veiksmīga un igauņiem izdevās būtiski pietuvoties un lielajā atpūtā komandas šķīra vairs tikai divi punkti – 43:41. Zīmīgi, ka pirmo 20 minūšu laikā Mareks Jurevičus bija guvis jau 21 punktus, realizējot piecus tālmetienus!

Diemžēl liktenīga izrādījās spēles trešā ceturtdaļa, kuru laikā „Kalev/Cramo" ātri vien pārņēma vadību, turklāt vienu brīdi izvirzoties vadībā pat ar 12 punktiem (53:65). Lai kā arī centās liepājnieki, tuvāk par sešiem punktiem tikt neizdevās un galarezultātā tika piedzīvots zaudējums ar rezultātu 78:84.

Rezultatīvu sniegumu šajā spēlē nodemonstrēja komandas līderis Mareks Jurevičus, kurš izcēlās ar 27 gūtajiem punktiem, lielāko tās daļu (21) gūdams pirmajās 20 minūtēs. Ar 15 punktiem šajā mačā izcēlās komandas kapteinis Jevgēņijs Kosuškins. Pretiniekiem neapturams bija Gregors Arbets, kura rēķinā 25 punkti.

Šis liepājniekiem bija otrais zaudējums BBL ietvaros un nākošā cīņa „Lauvām" gaidāma jau rītdien, 16. oktobrī, kad Liepājas Olimpiskajā centrā viesosies otra igauņu komanda „TTU/Kalev". Spēles sākums pulksten 16:00 un arī šo spēli ikvienam interesentam būs iespējams noraudzīties bez maksas!