Sestdiena, 04.Maijs 2024. » Vārdadienas svin: Viola, Vizbulīte, Vijolīte;

„Liepājas Lauvas" piekāpjas „TU/Rock" basketbolistiem

Mārtiņš Kozlovskis, 12.11.2010. 11:05

Ceturtdien, 11. novembrī, zaudējumu ar 21 punktu starpību Master Card Baltijas basketbola līgas mājas spēlē piedzīvoja „Liepājas Lauvas" basketbolisti, kas ar rezultātu 58:79 atzina „TU/Rock" komandas pārākumu.

Par mača favorītiem uzskatītie „TU/Rock" basketbolisti uz Liepāju ieradās tikai 10 spēlētāju sastāvā, taču komandas mērķis bija viens – uzvara. Spēles sākumu gan krietni vien labāk iesāka mājinieki, galvenokārt pateicoties Mareka Jurevičus veiksmīgajam sniegumam. Ceturtdaļas vidū pēc Kristapa Miglinieka tālmetiena „Lauvas" bija iekrājuši jau 13 punktu pārsvaru, taču tik pat ātri tas tika arī pazaudēts.

Jau otrās ceturtdaļas vidū mainījās vadības maiņa spēlē un lielajā atpūtā kā līderi devās tieši igauņu basketbolisti – 36:37.

Kā vēlāk izrādījās, liktenīga izrādījās trešā desmitminūte, kuru laikā viesi mūsu grozā salādēja 26 punktus, uz ko „Lauvas" atbildēja tikai ar 12. Līdz ar to, pirms izšķirošajām desmit minūtēm liepājniekiem bija jau 15 punktu deficīts – 48:63.

Nekas būtisks nemainījās arī pēdējās desmit minūtēs. Agris Galvanovskis laukumā izlaida arī debitantu Robertu Krastiņu, kurš jau pirmajā minūtē atzīmējās ar tālmetienu. Tas arī bija vienīgais pozitīvais notikums pēdējās minūtēs un galarezultātā „Lauvas" piedzīvoja diezgan neizteiksmīgu zaudējumu „TU/Rock" komandai ar rezultātu 58:79.

Mūsu komandā jāatzīmē Markes Jurevičus, kurš bija vienīgais no pašmāju basketbolistiem, kurš šajā mačā guva vairāk par desmit punktiem – 20 gūtie punkti. Savukārt, pretiniekiem labākais ar 15 punktiem bija Janar Talts.

Īpaši daudz laika komandai izanalizēt savas kļūdas nebūs, jo piektdien, 12. novembrī, Liepājas Olimpiskajā viesosies Lietuvas kaimiņi BC „Šiauļiai". Arī šī spēle tiks aizvadīta Master Card Baltijas Basketbola līgas ietvaros un tās sākums pulksten 19:30.