Otrdiena, 25.Februāris 2020. » Vārdadienas svin: Alma, Annemarija;

Enna Vilsona Šefa atklāj noslēpumu, kā iegūt bagātību, atrast mīlestību, uzveikt slimību un dzīvot laimīgi

Ieva Drozdova, 19.05.2009. 16:20

Apgāda “Kontinents” laidis klajā grāmatu “Meditācijas tiem, kuri raizējas”. Tulkojusi Dina Kārkliņa, vāka dizains – Kristians Šics.
Enna Vilsona Šefa atklāj noslēpumu, kā iegūt bagātību, atrast mīlestību, uzveikt slimību un dzīvot laimīgi

Šī sensacionālā grāmata iedvesmos jūs atklāt savu unikālo iekšējo ritmu un intuitīvo dzīvesziņu, lai dzīvotu šeit un tagad, droši un ar prieku.

Miljoniem cilvēku visā pasaulē, kuri ik dienu nodevušies šīm meditācijām, ir viegli atraduši ceļu, kā sasniegt kāroto un dzīvot laimīgi. Mēs taču esam ieradušies uz zemes, nevis lai raizētos, bet gan dzīvotu pilnasinīgi.

Pasaules slavu ieguvusī doktore, lektore un skolotāja – Enna Vilsona Šefa –  izveidojusi plaši pazīstamo dzīvesveida skolu “Living in Process”, kas ir ceļš uz pilnīgu izveseļošanos, izmantojot savus iekšējos resursus.

Slavenā autore turpina Sāras Bon Bronikas iesākto darbu dvēseles dārza sakopšanā un apzaļumošanā, un šī darba rezultātus jūs itin drīz izjutīsiet, meditējot kopā ar šo grāmatu.

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV