Pirmdiena, 23.Septembris 2019. » Vārdadienas svin: Vanda, Veneranda, Venija;

RīBēJa MuTe oktobrī piedāvā „Pifa piedzīvojumus”

Liene Paukšēna, 12.10.2009. 14:16

Rīgas Bērnu un jauniešu muzikālais teātris RīBēJa MuTe 17. oktobrī pl.12.00 ar skatītāju iemīļoto izrādi visai ģimenei „Pifa piedzīvojumi” ieskandina savu piekto sezonu.
RīBēJa MuTe oktobrī piedāvā „Pifa piedzīvojumus”

Talantīgā dziedātāja Aisha skatītājus priecēs, aizrautīgi un atraktīvi spēlējot galveno - Pifa lomu. Labsirdīgajam un draudzīgajam sunītim Pifam, viegli rotaļājoties tikai dažreiz neveicas vai nu neveiklības, vai nezināšanas dēļ..., bet ne vienmēr neveiksmes izsauc skumjas, dusmas un citas negatīvas emocijas! Izrādes noskaņojums koncentrēts uz nebēdnīgu, bet draudzīgu un labestīgu atmosfēru ģimenē, kurai pieder arī dzīvnieki – suns un kaķis. Protams, te neiztikt bez kurioziem!

„Pifa piedzīvojumi” notiek VEF Kultūras pilī (Ropažu iela 2). Izrādes libreta autors - Marats Samauskis, mūzikas autors - Niks Matvejevs, režisors – Rūdolfs Plēpis, scenogrāfijas un kostīmu autore - Anita Znutiņa, horeogrāfiju autors – Markus Zmoelnig (Itālija).

Izrādē piedalās: Aisha (Pifs), Zane Jančevska (Agate), Varis Vētra (Cēzars), Ralfs Siliņš/Jānis Lauriņš (Dudu), Artūrs Cers (Herkuless), Egils Valčs (dakteris), RLB bērnu vokālās studijas “Knīpas un knauķi” dalībnieki.

Uz izrādi aicinām vecākus ar bērniem vecumā no 4 – 11 gadiem.


Savukārt pēc izrādes – 17. oktobrī pl.15.00 bērni un jaunieši no 7 līdz 18 gadu vecumam tiek aicināti uz uzņemšanu RīBēJa MuTe aktiermeistarības kursos!

Vairāk info – www.ribejamute.lv

Biļetes uz visām RīBēJa MuTe izrādēm var iegādāties „Biļešu Paradīze“ kasēs (telefons: 90002000; VEF Kultūras pils kases telefons: 67828529) vai Internetā: www.bilesuparadize.lv.
Biļešu cena Ls 4,00 – 6,00.

RīBēJa MuTe ir projektu teātris, kuru 2005. gada 1. jūnijā dibinājis Rīgas domes Kultūras departaments. RīBēJa MuTe turpina īstenot interesantas un vērtīgas ieceres, tā paplašinot kultūras piedāvājumu un inteliģentas izklaides iespējas bērniem un vecākiem Latvijā.

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2019
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV