Piektdiena, 20.Septembris 2019. » Vārdadienas svin: Marianna, Ginters, Guntra;

Svētdien notiks pēdējā „Pifa piedzīvojumu” izrāde

Liene Paukšēna, 09.04.2010. 09:05

11. aprīlī pl.18.00 Rīgā, VEF Kultūras pilī pēdējo reizi tiks izrādīts Rīgas Bērnu un jauniešu muzikālā teātra RīBēJa MuTe muzikālais uzvedums „Pifa piedzīvojumi”.
Svētdien notiks pēdējā „Pifa piedzīvojumu” izrāde

Izrādes libreta autors - Marats Samauskis, mūzikas autors - Niks Matvejevs, režisors – Rūdolfs Plēpis, scenogrāfijas un kostīmu autore - Anita Znutiņa, horeogrāfiju autors – Markus Zmoelnig (Itālija).

Galveno - Pifa lomu atveido talantīgā dziedātāja Aisha.

Izrādē piedalās: Aisha (Pifs), Zane Jančevska (Agate), Varis Vētra (Cēzars), Ralfs Siliņš/Jānis Lauriņš (Dudu), Jānis Gaveika (Herkuless), Egils Valčs (dakteris), RLB bērnu vokālās studijas “Knīpas un knauķi” dalībnieki.

Uz izrādi tiek aicināti vecāki ar bērniem vecumā no 4 – 11 gadiem.

Vairāk info – www.ribejamute.lv

Biļetes ir nopērkamas „Biļešu Paradīze“ kasēs (telefons: 90002000) vai Internetā: www.bilesuparadize.lv. Kolektīvos pieteikumus pieņemam arī pa tālruni 27049161. Biļešu cena Ls 3,00 – 5,00.

RīBēJa MuTe ir projektu teātris, kuru 2005. gada 1. jūnijā dibinājis Rīgas domes Kultūras departaments. RīBēJa MuTe turpina īstenot interesantas un vērtīgas ieceres, tā paplašinot kultūras piedāvājumu un inteliģentas izklaides iespējas bērniem un vecākiem Latvijā.

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2019
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV