Pirmdiena, 23.Septembris 2019. » Vārdadienas svin: Vanda, Veneranda, Venija;

Teātris RīBēJa MuTe sestajā sezonā izrāda krāsaino Valta Pūces mūziklu visai ģimenei „Velniņi"

Liene Paukšēna, 17.09.2010. 08:44

Šī gada oktobrī un novembrī VEF Kultūras pilī (Ropažu iela 2) būs iespēja redzēt Valta Pūces mūziklu visai ģimenei „Velniņi".
Teātris RīBēJa MuTe sestajā sezonā izrāda krāsaino Valta Pūces mūziklu visai ģimenei „Velniņi"

Galvenajās lomās – Aisha un Candy, arī pārējās lomās spilgts aktieru ansamblis: Dižvelns - Niks Matvejevs, Saimniece un saimnieks, bet 2. cēlienā arī Karaliene un Karalis – Leonarda Ķestere-Kļaviņa un Jānis Apeinis, Laupītāji - Imants Erdmans un Andris Lapiņš, Princese – Annija Putniņa, Velniņi un Jēriņi – Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas zēnu koris.

Mūzikls pirmizrādi piedzīvoja 2010. gada 6. maijā.

„Velniņi" notiek VEF Kultūras pilī (Ropažu iela 2):

10. oktobrī pl.12.00,

17. oktobrī pl.12.00 un pl.16.00,

21. oktobrī pl.14.00,

10. novembrī pl.14.00,

28. novembrī pl.12.00 un pl.16.00.

Mūzikls tapis pēc pazīstamās Rūdolfa Blaumaņa pasakas „Velniņi" motīviem, sadarbojoties divām izcilām radošām personībām – dzejniekam un tulkotājam Pēterim Brūverim un komponistam Valtam Pūcem. Izrādes tapšanas iniciators ir Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas zēnu koris Romāna Vanaga vadībā.

Izrādes scenogrāfijas mākslinieks Kristians Brekte rosina paskatīties uz notikumiem mūsdienu bērna acīm, lai skaidrs top ikvienam bērnam, ka katrā cilvēkā kāds velniņš dzīvo un dzīvos laiku laikos. Spilgts un individuāls rokraksts redzams izrādes kostīmos. Kostīmu māksliniece - Liene Rolšteina. Izrādes horeogrāfs Andrejs Filipovs, izrādes režisors Juris Jonelis.

Kvalitāti vairojošs ir fakts, ka izrādē skan „dzīvā" mūzika, ko izpilda instrumentāla grupa komponista Valta Pūces vadībā!

Uz izrādi aicinām vecākus ar bērniem vecumā no 5 gadiem.

Izrādi skatāmies 2 cēlienos.

Papildus informācija – www.ribejamute.lv

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2019
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV