Sestdiena, 31.Jūlijs 2021. » Vārdadienas svin: Ruta, Rūta, Sigita, Angelika;

Izsludina starpmediju audiovizuālo projektu radošo konkursu

Kristīne Zvirbule, 28.02.2011. 13:21

Nacionālais Kino centrs izsludina starpmediju audiovizuālo projektu radošo konkursu starptautiskās Baltijas jūras valstu reģiona programmas First Motion ietvaros.
Izsludina starpmediju audiovizuālo projektu radošo konkursu

Konkursā aicināti pieteikties Baltijas jūras reģiona radošo profesiju pārstāvji ar inovatīvu projektu idejām, kuri eksperimentē ar saturu, formātu, pieeju tirgum, daudzplatformu izmantošanu, izplatīšanas ceļiem vai sabiedriskajām aktivitātēm.

First Motion piedāvā iespēju attīstīt projekta pirmo fāzi, radot tā kodolu. (piem., vienu medija veidu/formu/formātu no visa starpmediju projekta). Šim solim būtu jārada jums iespēja vēlāk turpināt visu projektu. Projektu attīstībā ietilps satura izstrāde, medija izstrāde, publicēšana/izplatīšana un mārketings.

Tā kā konkurss ir starpmediju un starpnozaru, tad aicināti piedalīties visdažādāko audiovizuālo jomu radošie speciālisti: filmu veidotāji, animatori, spēļu dizaineri, stāstnieki, kuriem, saskaņā ar tehnisko specifikāciju, ir pārliecinoši sasniegumi vismaz vienā mediju industrijā, kas saistīta ar audiovizuālā satura veidošanu.

Projektiem jābūt mērķētiem uz Baltijas jūras reģiona auditoriju un tirgu.

Pieteikuma termiņš ir šā gada 31. marts.

Konkursā tiks atbalstīti divi projekti. Pieejamais finansējums ir līdz 20 000 LVL katram projektam. Uzvarētājiem būs pieejamas arī individuālas konsultācijas pie First Motion partneriem, starptautiski semināri un Baltic Universe platforma www.balticuniverse.com produktu izplatīšanai.

First Motion ir sadarbības projekts starp partneriem septiņās Baltijas jūras reģiona valstīs, kas atbalsta eksperimentāla satura projektu veidošanu, lai pārbaudītu savu valstu audiovizuālo industriju nākotnes iespējas starptautiskajos digitālajos tirgos. Latvijā First Motion partneris ir Nacionālais Kino centrs.

Ar konkursa - iepirkuma nolikumu un tehnisko specifikāciju aicinām iepazīties Nacionālā Kino centra mājaslapā www.nfc.lv

Ar jautājumiem aicinām vērsties, rakstot uz e-pastu: ilze.gailite@nfc.gov.lv

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2021
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV