Piektdiena, 20.Septembris 2019. » Vārdadienas svin: Marianna, Ginters, Guntra;

Leļļu teātrī top zvēru detektīvs maziem bērniem „Pīļu namiņa noslēpums"

Rūta Birzleja, 22.04.2011. 13:47

8. maijā plkst. 14:00 Latvijas Leļļu teātrī gaidāma šīs sezonas pēdējā pirmizrāde – Ģula Urbāna zvēru detektīvs maziem bērniem „Pīļu namiņa noslēpums" Māra Koristina režijā. Šoreiz bērnus gaida Šerloka Holmsa cienīgs pēdu dzīšanas piedzīvojums, kurā netrūks ne spraiga sižeta, ne negaidītu pārsteigumu.
Leļļu teātrī top zvēru detektīvs maziem bērniem „Pīļu namiņa noslēpums"

Rotaļlietu pilsētiņā viens pēc otra mīklainos apstākļos pazūd pīlēni! Iedzīvotāji ir satraukti un detektīvaģentūras „Viltība" vadītājs Lapsa Kūmiņš dodas palīgā. Šķiet, ka noziegumu vietās atstātie pierādījumi drīz vien aizvedīs pie vainīgā un nelaimīgajai Pēkšķes jaunkundzei izdosies atgūt savus lolojumus, bet kā visos detektīvos, arī šajā ne viss ir tik vienkārši, kā izskatās.

Izrādi iestudējis režisors Māris Koristins, Rotaļlietu pilsētiņas iedzīvotājus zīmējusi un scenogrāfiju veidojusi māksliniece Anita Znutiņa-Šēve, savukārt dziesmu autors, kurām vārdus rakstījusi Daina Strelēvica, ir jau ilggadējais Latvijas Leļļu teātra muzikālais draugs Valdis Zilveris. Izrādē piedalās lielākā daļa latviešu trupas aktieru: Valdis Vanags, Artūrs Putniņš, Miķelis Žideļūns, Daumants Švampe, Audra Pētersone, Evita Klimavičiusa, Dana Lāce un Silvija Bitere.

„Pīļu namiņa noslēpuma" izrādes šosezon gaidāmas 8. un 29. maijā, kā arī 11. jūnijā.

Teātris aicina nepalaist garām arī 27. aprīļa biļešu izpārdošanu jeb jau par tradīciju kļuvušo Medus stundu, kuras laikā jebkuru biļeti uz Leļļu teātra izrādēm iespējams iegādāties par 5 Ls. 27. aprīlī Medus stundai trīskāršs garums – akcijas biļetes visās Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās, internetā un teātra kasē varēs iegādāties no 13:00-16:00. Repertuārs pieejams līdz pat sezonas beigām 19. jūnijā.

Vairāk info www.lelluteatris.lv

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2019
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV