Sestdiena, 06.Marts 2021. » Vārdadienas svin: Vents, Centis, Gotfrīds;

Rīgas Fotomēnesis 2014 izsludina oktobra iRIGA tēmu

Easyget.lv, 02.10.2013. 10:53

Turpinās akcija iRIGA, kuras ietvaros visa gada garumā galvaspilsētas iedzīvotāji tiek aicināti reizi mēnesī iesūtīt fotogrāfijas par dažādām tēmām, oktobra tēma – Rīgas noslēpumi, informē projekta iRiga koordinators Arnis Balčus.
Rīgas Fotomēnesis 2014 izsludina oktobra iRIGA tēmu

Tēmas ietvaros gaidīsim fotogrāfijas ar maz zināmiem pilsētas rakursiem, parasti acīm apslēptām vietām, jums būtiskiem objektiem vai cilvēkiem, kuri raksturo jūsu subjektīvo Rīgas tēlu.

iRIGA tēmas tiek izziņotas masu medijos reizi mēnesī un akcijas rīkotāji dalībnieku iesūtītos foto gaidīs visa mēneša garumā. Bildes var uzņemt gan ar profesionālu tehniku, gan mobilo tālruni. Fotogrāfiju par oktobra tēmu var pieteikt konkursam pavisam vienkārši – līdz 31. oktobrim pievienojot to šim notikumam speciāli radītajai Flickr grupai http://www.flickr.com/groups/iriga-9.

Fotogrāfijai ir jābūt uzņemtai 2013. gadā un attēlu jāiesūta maksimālajā rezolūcijā. Vienas tēmas ietvaros drīkst iesūtīt ne vairāk par 10 fotogrāfijām. Vairāk informācijas par iRIGA: http://www.rigaphotomonth.com/lv/iRIGA

Labākie darbi tiks iekļauti Rīgas Fotomēnesis 2014 izstādē iRIGA, kura norisināsies 2014. gada maijā Eiropas Kultūras galvaspilsētas programmas ietvaros. Aktīvāko un interesantāko darbu autorus gaida vērtīgas pārsteiguma balvas.

Rīgas Fotomēnesis 2014 rīko biedrība Rīgas fotomēnesis - fotogrāfs un FK redaktors Arnis Balčus, māksliniece un kuratore Inga Brūvere, mākslas zinātniece Aiga Dzalbe un diplomāts un fotogrāfs Imants Gross, sadarbībā ar nodibinājumu Rīga 2014. Tas būs pirmais vērienīgais fotogrāfijas festivāls galvaspilsētā, kas notiks 2014. gada maija mēnesī dažādās vietās Rīgas pilsētā, kura laikā norisināsies izstādes, semināri, lekcijas un citas aktivitātes.

Foto: Rīgas Fotomēneša 2014 oktobra tēma – Rīgas noslēpumi. Foto (c) Jānis Zvērs

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2021
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV