Svētdiena, 05.Aprīlis 2020. » Vārdadienas svin: Vidaga, Aivija, Vija;

Atcelta Rasela Brenda uzstāšanās Rīgā

Easyget.lv, 12.02.2014. 13:45

22. februārī paredzētā Rasela Brenda (Russell Brand) uzstāšanās ir atcelta. Personīgu iemeslu dēļ Rasels Brends spiests atcelt savu uzstāšanos arī vairākās citās Eiropas pilsētās.
Atcelta Rasela Brenda uzstāšanās Rīgā

Biļešu īpašnieki varēs atgriezt biļetes no 17. februāra “Ticketpro” kasē t/c “Galleria Riga” informācijas centrā, Dzirnavu ielā 67 (darba laiks: 10.00 - 21.00).

Lai atvieglotu naudas atgriešanu, biļešu īpašniekiem ieteicams jau iepriekš aizpildīt naudas atgriešanas formu divos eksemplāros (pieejama šeit). Kopā ar biļetēm forma jānodod “Ticketpro” kasē t/c “Galleria Riga” informācijas centrā. Nauda par biļetēm tiks pārskaitīta uz klienta norādīto kontu 10 darba dienu laikā.

Pircējiem, kas internetā iegādājās e-biļetes, uz pie reģistrācijas norādīto e-pastu tiks nosūtīta naudas atgriešanas forma. Pēc tās aizpildīšanas un nosūtīšanas “Ticketpro” uz e-pastu info@ticketpro.lv nauda tiks pārskaitīta uz pircēja kontu, no kura tika veikts maksājums par biļetēm.

SIA “Ticketpro Baltics” atgriež naudu par tām biļetēm, kas iegādātas SIA “Ticketpro Baltics” tirdzniecības vietās vai interneta veikalā www.ticketpro.lv.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā zvaniet pa SIA “Ticketpro Baltics” informatīvo tālruni 28863479 vai rakstiet uz e-pastu info@ticketpro.lv.

Biļešu uzpirkšana turpināsies līdz 17. maijam.

Rasela Brenda pārstāvji atvainojas visiem biļešu īpašniekiem par sagādātajām neērtībām, kas radušās atceltā pasākuma dēļ.

Foto: Publicitātes foto

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV