Sestdiena, 04.Jūlijs 2020. » Vārdadienas svin: Sandis, Uldis, Ulvis;

Apbalvojumam „Laiks Ziedonim” iespējams pieteikties 10 dienas

Easyget.lv, 20.02.2014. 10:42

Imanta Ziedoņa fonda „Viegli” organizētajam Apbalvojumam „Laiks Ziedonim” pieteikties vai pieteikt kādu sev zināmu cilvēku iespējams līdz 3. martam.
Apbalvojumam „Laiks Ziedonim” iespējams pieteikties 10 dienas

Apbalvojuma ietvaros tiek meklēti un tiks cildināti cilvēki, kas ir izcili jaunradē jomās, kuras dzejniekam Imantam Ziedonim bijušas svarīgas. Apbalvojuma mērķis ir iedvesmot un iedrošināt latviešus visā pasaulē - „Laiks tautai savu spēku redzēt!”, norāda Imanta Ziedoņa fonds „Viegli” pārstāve Baiba Zvaigzne.

Lai veicinātu izcilību jaunradē dažādās jomās, Apbalvojums „Laiks Ziedonim” tiks pasniegts piecās nominācijās. Ikvienā no tām iespējams pieteikties vai pieteikt cilvēku, kuru padarītais Latvijas labā būtu skatāms Imantam Ziedonim svarīgu vērtību kontekstā - Izcilība, Degsme, Sūtība, Stāja, Veiksme un Savpatība.

Pieteikties vai pieteikt sev zināmu cilvēku līdz 3. martam var šādās nominācijās:

Apbalvojums zinātnē „Taureņu uzbrukums”

Nominācijā „Taureņu uzbrukums” apbalvojums tiks pasniegts par sasniegumiem kādā akadēmiskā nozarē, kurā Latvijā var iegūt doktora grādu.

Apbalvojums Novadpētniecībā „Kedas”

Nominācijā „Kedas” apbalvos par sasniegumiem lokālu teritoriju (novada, ciema, pagasta, pilsētas utt.) izpētē, veicinot latviskumu un iesakņotību.

Apbalvojums Tautsaimniecībā „Zemi es mācos”

Nominācijā „Zemi es mācos” apbalvojums tiks pasniegts par sasniegumiem latviskā saimniekošanā, komercdarbībā, kas balstīta Latvijas tautas resursos un tradīcijās.

Apbalvojums nominācijā Bērni un jaunieši “Rabarbers”

Nominācijā “Rabarbers” par izciliem sasniegumiem tiks cildināti bērni un jaunieši, vai arī cilvēki, kas izcili veic savu darbu, darbojoties ar bērniem un jauniešiem.

Apbalvojums nominācijā Dzīve literatūrā “Bize”

Nominācijā “Bize” apbalvos personību par izciliem sasniegumiem radot, tulkojot, mācot, izplatot vai izdodot latviešu literatūru.

"Laiks Ziedonim" ideja izlolota pirms vairākiem gadiem, kopā ar dzejnieku, un tās galvenā ideja ir meklēt varoņus, un ļaut tautai caur tiem redzēt savu leģendāro cildenumu.

Katrā nominācijā laureāts saņems cildinājuma apliecinājumu un 3000Eur, pēc visu nodokļu nomaksas. Par naudas balvas fondu rūpējas Borisa un Ināras Teterevu fonds. Apbalvojums tiks pasniegts Cildināšanas ceremonijā, 3. maijā, Imanta Ziedoņa dzimšanas dienā, sadarbībā ar Latvijas Televīziju un Latvijas Radio.

Plašāku aprakstu par pieteikšanos meklējiet mājas lapā www.laiksziedonim.lv

Foto: Fonda „Viegli” komanda. Foto (c) Nils Vilnis

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV