Sestdiena, 17.Aprīlis 2021. » Vārdadienas svin: Rūdolfs, Viviāna, Rūdis;

Aktieris Sergejs Svetlakovs aci pret aci ar tīģeri

Easyget.lv, 09.04.2014. 16:13

Filmas „Ātrvilciens Maskava–Krievija” uzņemšanas laukumā Sergejam Svetlakovam bija jāsastop tīģeriene.
Aktieris Sergejs Svetlakovs aci pret aci ar tīģeri

25. aprīlī Latvijas kinoteātros sāks demonstrēt filmu „Ātrvilciens Maskava–Krievija”, kurai atlasīta raiba Holivudas slavenību un Krievijas kinozvaigžņu komanda. Taču filmā piedalījās ne vien aktieri, bet arī bīstami plēsīgie zvēri.

Sergejs Svetlakovs tēlo galveno lomu – emuārrakstītāju, piedzīvojumu meklētāju un kaislīgu totalizatora spēlmani. Viņš klubā sastop vācu kompāniju un salīgst uz visu savu mantu – dzīvokli, vasarnīcu un mašīnu – ka Vladivostokā nofotografēsies kopā ar Amūras tīģeri.

Bija paredzēts, ka filma beigsies ar šo epizodi. Tajā piedalījās tīģeriene Šanele, kas dzīvo dresētāja mājā kā parasta kaķene. Gatavošanās filmēšanai kopā ar tīģerieni ieilga, un aktieris uztraucās. „Strādāt kopā ar plēsīgu zvēru ir baisi, bet man teica, ka nedrīkst baidīties. Tīģeris var to sajust, un tad var notikt kas ļauns. Ar tīģeri jāapietas tāpat kā ar suni. Man bija jāizrāda, ka es esmu saimnieks,” stāstījis S. Svetlakovs, kas iedrošinājies aci pret aci tikties ar vienu no visbīstamākajiem dzīvniekiem pasaulē.

Aktieris nopietni gatavojās filmēšanai kopā ar tīģerieni un centās izpelnīties tās uzticību. Kolēģi piedāvāja viņam dublieri, bet Sergejs kategoriski atteicās un nolēma visu izdarīt pats. Taču pat pēc visrūpīgākās gatavošanās nebija droši zināms, vai filmēšana noritēs tā, kā plānots. Tīģeriene tomēr viegli savainoja S. Svetlakovu. Pēc scenārija tīģerienei bija „graciozi jāapguļas pie kājām”, taču tā nostājās uz pakaļējām ķepām, priekšējās ķetnas uzlika aktierim uz krūtīm un maigi iekoda viņam rokā. Kaut gan tīģeriene tā izrādīja Sergejam labvēlību, klātesošie, to vērodami, pārdzīvoja dažus izbīļa mirkļus. Par laimi, lielu traumu nebija, aktieris tika cauri ar vieglu skrambu. Svetlakovs par šo gadījumu izteicies ironiski: „Ir ļoti labi visiem patikt. Pat plēsīgiem zvēriem.”

Filmas reklāmkadri:

Foto: Publicitātes foto

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2021
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV