Sestdiena, 27.Aprīlis 2024. » Vārdadienas svin: Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne;

"Barons/LMT" basketbolisti izcīna LBL bronzas medaļas

LETA, 19.05.2007. 09:50

Latvijas Basketbola līgas (LBL) sērijas par trešo vietu ceturtajā spēlē "Barons/LMT" piektdien ar rezultātu 105:99 pārspēja "Liepājas lauvas", svinot uzvaru sērijā ar rezultātu 3-1.
Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 30 gūtajiem punktiem un izcīnītajām desmit atlēkušajām bumbām bija Dragans Ceraničs, bet "Liepājas lauvu" komandā Dainis Oberšats guva 22 punktus.

Jau spēles pirmajā ceturtdaļā "Barons/LMT" basketbolisti ieguva 12 punktu pārsvaru, tomēr līdz puslaika beigām mājinieki sešus punktus atspēlēja un rezultāts kļuva 48:42.

Otrajā puslaikā spēles liktenis būtiski nemainījās - "Barons/LMT" atradās samērā drošā vadībā un izcīnīja uzvaru ar 105:99.

"Barons/LMT" komanda šogad pakāpās soli atpakaļ, jo pagājušajā gadā izcīnīja sudraba medaļas.

Sērijas pirmajā mačā samērā negaidītu uzvaru ar 91:88 izcīnīja "Liepājas lauvas" un izvirzījās vadībā ar rezultātu 1-0, bet otrajā mačā Liepājā pārliecinoši pārāki ar 97:64 izrādījās "Barons/LMT" basketbolisti. Savukārt sērijas trešajā spēlē rīdzinieki izcīnīja uzvaru ar 104:66.

Pusfināla sērijā "Barons/LMT" dramatiskā cīņā ar 2-3 piekāpās "ASK Rīga". Pirmajā spēlē "Barons/LMT" zaudēja ar 93:94, bet otrajā uzvarēja ar 73:72. Trešajā mačā atkal uzvarēja "ASK Rīga" (68:66), bet ceturtajā mačā pārāki bija pašreizējie Latvijas vicečempioni "Barons/LMT" basketbolisti (80:78), kas otro reizi izlīdzināja rezultātu sērijā. Izšķirošajā mačā Ramūna Butauta komanda bija pārāka ar 79:74.

Savukārt "Liepājas lauvas" pusfināla sērijā līdz trīs uzvarām ar 0-3 zaudēja Latvijas čempionvienībai "Ventspils". Pirmajā mačā "Ventspils" basketbolisti bija pārāki ar rezultātu 90:53, bet otrajā mačā tika fiksēta uzvara ar 97:54. Trešā spēle noslēdzās ar rezultātu106:74 par labu ventspilniekiem.