Otrdiena, 26.Maijs 2020. » Vārdadienas svin: Varis, Eduards, Edvards;

ZZ Čempionātam 2013 jau pieteikušies vairāk nekā 16 000 skolēnu

Easyget.lv, 27.03.2013. 14:58

Nedēļas laikā kopš ZZ Čempionāta 2013 atklāšanas, sacensībām ir pieteicies rekordliels skolēnu skaits – 16 550, kas ir par ceturto daļu vairāk nekā identiskā laikā posmā pērn. Kopumā no visas Latvijas pieteikušās jau 760 klases. ZZ Čempionāts, kas ir Latvijā lielākās sporta un prāta spēles jauniešiem norisinās jau septīto gadu pēc kārtas.
ZZ Čempionātam 2013 jau pieteikušies vairāk nekā 16 000 skolēnu

Aktīvākie skolēni ir Rīgas reģionā, no kura pieteikušās jau 215 klases, savukārt otro vietu pagaidām ieņem Vidzeme ar 183 klasēm un trešajā vietā ir Kurzeme ar 145 klasēm. No Zemgales un Latgales attiecīgi ir pieteikušās 115 un 102 klases. Pieteikumu skaits katru dienu pieaug, un pašlaik reģistrēto dalībnieku skaits jau pārsniedz 17 000. Sagaidāms, ka šogad izdosies atkārtot pērn sasniegto rekordu ar 1900 klasēm, informē ZZ Čempionāta sabiedrisko attiecību konsultante Kristiāna Tumena.

Pieteikt savu klasi sacensībām radošos un netradicionālos sporta veidos iespējams vēl līdz 10. aprīlim, reģistrējoties www.zzcempionats.lv. ZZ Čempionāts 2013 ir veltīts diviem elementiem – Spēkam un Prātam – kuru mijiedarbība ir būtiska skolēnu vispusīgai attīstībai. Piesakot klasi čempionātam, nepieciešams izpildīt arī radošo uzdevumu - radīt pilnīgi jaunu sporta veidu, kurā apvienots kā prāts, tā arī spēks. Kā ierasts ZZ Čempionāts norisināsies trīs posmos un dalībnieki startēs trīs klašu grupās: 4. - 5., 6. - 8. un 10. - 11. klases.

Labākie radošo uzdevumu veicēji tiksies ZZ Čempionāta pusfinālos – 30. aprīlī Daugavpilī, 3. maijā Madonā, 7. maijā Dobelē, 10. maijā Kuldīgā un 14. maijā Rīgā. Pusfinālos piedalīsies radošākās klases, kas kopā ar klasesbiedriem radīs un laikus iesniegs mājasdarba uzdevumu. Pusfinālu spēcīgākās un atjautīgākās klases piedalīsies lielajā finālā Rīgā, kur cīnīsies par vērtīgām balvām.

Tām klasēm, kas pusfinālā netiks, tiks dota otra iespēja – izpildot čempionāta uzdevumu mājas lapā jeb piedaloties Online ZZ Čempionātā, labākajām klasēm katrā vecuma grupā būs otra iespēja saņemt ceļazīmi uz lielo finālu Rīgā.

Skolu tūre – Radi savu sporta veidu

Kamēr norisinās pieteikšanās ZZ Čempionātam 2013, sabiedrībā pazīstami sportisti un mūziķi dodas skolu tūrē Radi savu sporta veidu, kuras ietvaros dažādās Latvijas skolās līdz pat aprīļa vidum vada radošās sporta stundas un iedvesmo skolēnus mājas darba izpildei, demonstrējot tādus pašu radītos sporta veidus kā Nošmešana un Improvizācijas rallijs.

Par ZZ Čempionātu

ZZ Čempionāts ir lieliska tradīcija, kas aizsākusies 2007. gadā un ik gadu tā dalībnieku skaits ir turpinajis augt. 2012. gadā čempionātam pieteicās jau 1900 klases, apvienojot aptuveni 60 000 skolēnu. Kopumā pērn ZZ Čempionātā piedalījās vairāk nekā 85% Latvijas skolēnu no 4.- 8. un no 10.-11. klasēm, kuras saskaņā ar ZZ Čempionāta nolikumu piedalās sacensībās.

ZZ Čempionātu 2013 vadīs atraktīvā TV seja Ketija Šēnberga un Ielu vingrošanas aizsācējs Latvijā Kaspars Zlidnis, kuri rūpēsies par to, lai cīņa par erudītākās un sportiskākās klases titulu noritētu godprātīgi un būtu kā lielisks piedzīvojums, ko atcerēties ikvienam dalībniekam.

Šī gada uzvarētājiem sarūpētās balvas:

1.vieta visām klašu grupām: CTM velosipēdi visai klasei.
2.vieta visām klašu grupām: SAMSUNG mobilie viedtelefoni visai klasei.
3.vieta visām klašu grupām: biļetes uz Lana Del Ray koncertu visai klasei.

ZZ Čempionātu 2013 organizē Zelta Zivtiņa un jauniešu organizācija Avantis.

Foto: Publicitātes foto

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV