Otrdiena, 26.Maijs 2020. » Vārdadienas svin: Varis, Eduards, Edvards;

Bērnus aicina iepazīt un ieskandināt vijoli

EasyGet.lv, 05.03.2013. 16:05

Sestdien, 16. martā, plkst. 12:00 Rakstniecības un mūzikas muzejā notiks cikla pirmsskolas un sākumskolas bērniem ar vecākiem “Kas tu esi?” pasākums, kurā Liene Brence iepazīstinās ar vijolēm un tām līdzīgiem mūzikas instrumentiem, informē muzeja mājas lapas redaktore Maija Treile.

Sarīkojumā bērniem un vecākiem būs iespēja uzzināt vairāk par lociņinstrumentiem, iepazīt to skanējumu un tehniskās iespējas, kā arī pašiem izmēģināt instrumentu ieskandināšanu, pasākuma beigās izveidojot kopīgu priekšnesumu. Laipni gaidīti mazi un lieli, mammas un tēti, brāļi un māsas – it visi, kam vien ir vēlme izmēģināt kaut ko jaunu.

Šajā sezonā cikla “Kas tu esi?” pasākumos Rakstniecības un mūzikas muzejā (Rīgā, Pils laukumā 2) ir iespēja iepazīties ar dažādiem mūzikas instrumentiem un mūziķiem, kas tos spēlē. Noslēdzošais cikla pasākums notiks 20. aprīlī plkst. 11:00, kad mūziķe Laima Jansone iepazīstinās ar kokli.

Biļetes cena: 1,00 Ls. Ģimenes biļete: 2,00 Ls (1 – 2 pieaugušie un 1 – 4 bērni līdz 16 gadu vecumam). Papildu informācija: www.rmm.lv

Video no iepriekšējā “Kas tu esi?” pasākuma, kurā saksofonu trio no grupas The Sparkling 5 iepazīstināja bērnus ar saksofonu:

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV