Otrdiena, 07.Aprīlis 2020. » Vārdadienas svin: Helmuts, Zina, Zinaīda;

Olga Dreģe ielūdz uz 75 gadu jubilejas koncertuzvedumu Valmierā

Easyget.lv, 11.06.2013. 17:57

12. jūlijā plkst.19.00 Valmieras estrādē notiks Dailes teātra aktrises Olgas Dreģes 75 gadu jubilejas koncertuzvedums, kurā uzstāsies pati māksliniece, kā arī Latvijas labāko teātru aktieri, informē producents Sandis Mohovikovs.

Olga Dreģe ir latviešu teātra uguntiņa - temperamentīga, spilgta, skatītāju mīlēta un režisoru lutināta. Šogad māksliniece svin savu 75 gadu jubileju, un par godu jubilejai tiek gatavots īpašs svētku koncertuzvedums.

Olga Dreģe Dailes teātrī nospēlējusi vairāk nekā 100 lomu, piedalījusies gandrīz vai visās labākajās latviešu filmās - Matilde "Purva bridējā", Anna "Vella kalpos", Zāļu Made "Vilkatī Tomā", Dagnija "Limuzīns Jāņu nakts krāsā", Lauras māte "Zītaru dzimtā" un daudzās citās. Filmējusies arī TV seriālos, pēdējais no tiem - "Sirdsmīļā Monika".
Nozīmīga viņas talanta daļa ir aktrises samtaini tembrētā, plašā diapazona balss, kas ir viens no perfekti pārvaldītiem un talantīgi lietotiem aktrises mākslinieciskās izteiksmes līdzekļiem.
Par godu mākslinieces jubilejai tiek gatavots īpašs svētku koncertuzvedums, kurā piedalīsies viņas tuvākie skatuves kolēģi un draugi - Mirdza Martinsone, Baiba Indriksone, Sarmīte Rubule, Leons Krivāns, Juris Strenga, Jānis Reinis un Gints Andžāns.

Gaidāms trīskāršs svētku pasākums, jo 75 gadu jubileju šogad svin arī Dailes teātra aktieri Leons Krivāns un Juris Strenga. Uzvedumā muzikāla un asprātības pilna atkalredzēšanās solās būt ar seriāla "Sirdsmīļā Monika" varoņiem, kas uz skatuves būs pilnā sastāvā, lai pārsteigtu un liktu smaidīt ikvienam skatītājam. Būs jauni dueti, veselīgs humors, dejas un līksma sadziedāšanās visa vakara garumā.

Koncertā tiks izpildītas dziesmas no populārākajām latviešu teātra izrādēm un kinofilmām, jaunās skaņās dzirdēsiet iemīļotā seriāla "Sirdsmīļā Monika" tituldziesmu, kā arī "Es gribu uz Parīzi" un "Tu mans mīļais Čipendeils", kas solās būt īpaši "karsts" priekšnesums. Skanēs arī tādas pazīstamas melodijas kā "Ejot cauri rudziem", "Teic, kas esi", "Ak, skaistā jaunība", "Ak, Tu, Dieva Tēva ziņa" un citas. Savukārt koncerta kulminācijā izskanēs "Vella kalpu" popūrijs.

"Mīļa dziesma, priecīgs prāts, sirsnīgs vārds dara Tevi skaistāku un rotā to cilvēku dzīvi, kas ir ap Tevi. Vecā aktieru gvarda kopā ar jaunajiem kolēģiem vēlas šovasar iepriecināt savus klausītājus, tāpēc - nāciet, klausieties, atcerieties, dziediet un priecājieties kopā ar mums!" ielūdz Olga Dreģe.

Koncerta muzikālie producenti ir Juris Vaivods un Kristaps Krievkalns, režisors - Valdis Lūriņš, horeogrāfe - Liene Grava.

Novērtējot mākslinieces talantu un paveikto, šogad tiek izdota Olgas Dreģes grāmata "Izslāpums". Pēc koncerta par īpašu cenu būs iespējams to iegādāties, kā arī saņemt uz tās autogrāfu.

Biļetes pieejamas "Biļešu paradīzes" kasēs, elektroniski www.bilesuparadize.lv, kā arī Valmieras Kultūras centra kasē.

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV