Otrdiena, 07.Aprīlis 2020. » Vārdadienas svin: Helmuts, Zina, Zinaīda;

Filmas “Džimlai Rūdi Rallallā” varoņi dodas ciemos

Easyget.lv, 14.06.2013. 09:14

Gaidot filmas „Džimlai Rūdi Rallallā!” pirmizrādi, ar filmas veidotāju labvēlību apvienība “Jaunais teātris” ir izveidojusi muzikāli optimistisku koncertuzvedumu ar Latvijas skatuves leģendām un tautu vienojošām dziesmām.

Uzvedums būs skatāms 28.jūnijā Madonā, 11.jūlijā Rēzeknē, 18.jūlijā Ikšķilē, 19.jūlijā Jelgavā, 26.jūlijā Kuldīgā, 1.augustā Jēkabpilī, 9.augustā Liepājā, 16.augustā Valmierā, 30.augustā Saldū, 31.augustā Saulkrastos, informē biedrības “Svētki & Festivāli” apvienības „Jaunais teātris” pārstāve Ilze Trumpe.

Uzveduma pamatā ir oriģināls scenārijs, kas tapis, sadarbojoties ar filmā „Džimlai Rūdi Rallallā!” iesaistītajiem skatuves meistariem. Stāsts būs par to, kā visiem kopā dzīvi Latvijā padarīt labāku un skaistāku. Izcilās skatuves personības dalīsies savā personiskās dzīves pieredzē gan par nopietnām, gan ļoti nenopietnām tēmām. Skatītājiem būs iespēja uzzināt dažādus atgadījumus, kas piedzīvoti filmas „Džimlai Rūdi Rallallā” tapšanas gaitā.

Uzvedums ir papildināts ar populārām un jēgpilnām dziesmām, daudzas no kurām skatītāji varēs dziedāt līdzi. Būs arī īpaši šim uzvedumam komponēti pirmatskaņojumi ar Māras Zālītes vārdiem.

Piedalās Nacionālā teātra vadošais aktieris – Mārtiņš Egliens, kurš iejutīsies pasākuma vadītāja lomā; Dailes teātra ilggadēji stūrakmeņi - Jānis Paukštello, Gunārs Placēns, aktrise un ventiņu mēles speciāliste Velta Skurstene, bijusī Nacionālā teātra un kino aktrise Irina Tomsone, ilggadējais operetes solists un direktors Juris Pučka.
Muzikālo noformējumu veido Nacionālā teātra muzikālās daļas vadītājs un komponists Valdis Zilveris. Aktieru ansamblim ar dziesmām piepulcēsies arī “Jaunā teātra” vadītāja un daudzu populāru dziesmu autore un izpildītāja Laila Ilze Purmaliete.

Biļetes – Biļešu paradīzes kasēs un http://www.bilesuparadize.lv/events/custompage/629.

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV