Sestdiena, 31.Jūlijs 2021. » Vārdadienas svin: Ruta, Rūta, Sigita, Angelika;

Grāmatu draugu ķēdes dalībniekus iemūžinās fotogrāfijās

Easyget.lv, 15.01.2014. 09:03

18. janvārī tūkstošiem Rīgas iedzīvotāju un viesu vienosies unikālā notikumā - akcijā „Gaismas ceļš – Grāmatu draugu ķēde”. Rīga 2014 atbalstītājs Lattelecom nodrošinās dalībnieku fotografēšanu.
Grāmatu draugu ķēdes dalībniekus iemūžinās fotogrāfijās

Lai notikums, kad no rokas rokā tiks nodotas grāmatas no Latvijas Nacionālās bibliotēkas vecās ēkas uz jauno mūsdienīgo celtni Daugavas otrā krastā – Gaismas pili, paliktu atmiņā un ikviens varētu dalīties pieredzētajā ar ģimeni un draugiem, Lattelecom īstenos īpašu aktivitāti – Grāmatu draugu ķēdes dalībnieku fotografēšanu. Deviņu fotogrāfu komanda iemūžinās ķēdes dalībniekus deviņos posmos visu Grāmatu draugu ķēdes darbības laiku.

Pēc tam fotogrāfijas tiks ievietotas interneta mājas lapā www.gramatukede.lv. Sākot no 20. janvāra, grāmatu ķēdes dalībnieki savas fotogrāfijas varēs atrast šajā mājas lapā, lejupielādēt un dalīties ar tām sociālajos tīklos. Grāmatu ķēdes dalībnieki akcijas laikā saņems kartiņas ar domēna vārdu, kur pēc tam meklēt savu fotogrāfiju.

Kā uzsver Lattelecom komercdirektore Kerli Gabriloviča, „Lattelecom kā tehnoloģiju uzņēmums var palīdzēt kultūras notikumus padarīt pieejamus plašai sabiedrībai. Rīga 2014 atklāšanas pasākuma Grāmatu draugu ķēde piedāvā ikvienam kļūt par unikāla notikuma līdzdalībnieku, pie tam iemūžinot šos mirkļus savos virtuālajos fotoalbumos.”

Tāpat Rīga 2014 partneris būs plaši pārstāvēts Grāmatu draugu ķēdes posmā Vērmanes dārzā. Kopumā uzņēmumu pārstāvēs vairāk nekā 150 darbinieki ar savām ģimenēm. Pie Lattelecom telts ikviens ķēdes dalībnieks varēs pacienāties ar siltu tēju, kā arī bezmaksas lietot WiFi ar tīkla nosaukumu Lattelecom – free.

Jau ceturtdien, 16. janvārī, Rīgā sāksies otrais Pasaules uguns skulptūru čempionāts, kas būs viens no Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas atklāšanas pasākumiem. Čempionāts līdz 18. janvārim risināsies Ķīpsalas pludmalē pie Vanšu tilta, iekļaujoties tematiskajā līnijā “Rīgas karnevāls“. Lattelecom pasākuma norises vietā nodrošinās bezmaksas WiFi tīklu Lattelecom – free, lai ikviens apmeklētājs varētu lietot internetu un dalītos iespaidos par redzēto.

Foto: Grāmatu draugu ķēdes dalībniekus iemūžinās fotogrāfijās. Foto (c) flickr.com/Anne Marthe Widvey

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2021
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV