Piektdiena, 01.Marts 2024. » Vārdadienas svin: Ilgvars, Ivars;

Mercedes-Benz C-klase atzīta par uzticamāko un drošāko vidējās klases automobili

Inga Melngalve, 08.06.2009. 10:47 | komentāri (1)

Lielākais Eiropas automobiļu klubs ADAC savos ikgadējos pētījumos Mercedes-Benz C-klasi atzinis par uzticamāko un drošāko vidējās klases automobili. Izanalizējot ceļu satiksmes negadījumu statistikas datus, ADAC eksperti secinājuši, ka, salīdzinot ar citiem šīs klases automobiļiem, Mercedes-Benz C-klase parādījusi vislielāko tehnisko izturību un apliecinājusi sevi kā automobili, kam var uzticēties.
Mercedes-Benz C-klase atzīta par uzticamāko un drošāko vidējās klases automobili

Ceļu satiksmes negadījumu statistika tiek apkopota, balstoties uz ADAC personāla ikdienas pieredzi. Tā tiek publicēta ik gadu un atspoguļo patiesu un uzticamu informāciju par noteiktu automobiļu modeļu izturību ceļu satiksmes negadījumos.

Automobiļiem, kas reģistrēti laika posmā no 2003. līdz 2008. gadam (ik gadu to ir bijis vismaz 10 000) un cietuši ceļu satiksmes negadījumos tehnisku iemeslu dēļ, tika veikti apjomīgi datu salīdzinājumi. Vidējās klases segmentā tieši Mercedes-Benz C-klase apliecināja sevi kā automobili, kas šādos ceļu satiksmes negadījumos cietis vismazāk. Vairāk informācijas par pētījumu atrodama www.adac.de.  

Mercedes-Benz C-klases labās tehniskās īpašības saistītas ne tikai ar drošību, bet arī ekonomiskumu. Šobrīd tirgū pieejamie C-klases modeļi aprīkoti ar trīs jauniem, pilnveidotiem tiešās iesmidzināšanas dzinējiem, kas paaugstina šo automobiļu veiktspēju un vadīšanas komfortu jaunā līmenī. Turklāt tas demonstrē arī priekšzīmīgu ekonomiskumu un draudzīgumu apkārtējai videi.

Jaunais C 220 CDI BlueEFFICIENCY sedans ir visefektīvākais šīs automobiļu kategorijas modelis, kas aprīkots ar 2143 cm3 motoru. Tā veiktspēja ir 125kW/170Zs, un tas attīsta 400 Nm lielu griezes momentu. Pateicoties jaunajam pilnveidotajam motoram, šis C-klases modelis līdz 100 km/h lielu ātrumu spēj sasniegt tikai 8,4 sekunžu laikā. Savukārt degvielas patēriņš ir tikai 4,8 l dīzeļdegvielas uz 100 kilometriem (CO2 emisija –127g/km).

Jaunais 4 cilindru tiešās iesmidzināšanas benzīna dzinējs modelī C250 CGI BlueEFFICIENCY attīsta 150kW/150 Zs jaudu un 310 Nm lielu griezes momentu. Lai sasniegtu ātrumu 100 km/h, šim C-klases modelim nepieciešamas tikai 7,4 sekundes. Savukārt kombinētais degvielas patēriņš ir 7,2 l uz 100 kilometriem (CO2 emisija – 168g/km).

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV