Pirmdiena, 26.Februāris 2024. » Vārdadienas svin: Mētra, Evelīna, Aurēlija;

Lielais Orientēšanās Brauciens dodas iepazīt Rīgas rajonu

iauto.lv, 21.10.2009. 14:32 | komentāri (1)

Šī gada pēdējās tūrisma autofotoorientēšanās sacensības – “Lielais Orientēšanās Brauciens 7” notiks 7.novembrī Rīgas rajonā. Starts – kafejnīca/DUS “Kurši” Saulkrastos (pie VIA Baltica apvedceļa). Kā vienmēr, dalībniekus gaida interesanti kontrolpunkti, papilduzdevumi un pārsteigumi. Sacensību laikā dalībnieki iejutīsies bruņinieka tēlā, izmēģinās savus spēkus viduslaiku šķēršļu joslas pārvarēšanā un nobaudīs viduslaiku virtuves labumus, orientēsies Siguldā, ieraudzīs īstu lidmašīnu garāžu, kā arī mēģinās atrast ievērības cienīgus un neparastus Rīgas rajona apskates objektus. Sacensību finišs - tirdzniecības centrā MOLS, kurā arī būs jāveic daži papilduzdevumi.

Reģistrēties braucienam var tikai sacensību mājas lapā http://www.autofotoorientesanas.lv/reg

Dalības maksa – 50Ls no automobiļa, neatkarīgi no pasažieru skaita.

Dalībnieku atsauksmes, diskusijas un pārējā noderīgā informācija atrodama www.autofotoorientesanas.lv

Autofotoorientēšanās – tās ir Latvijas Automobiļu Federācijas apstiprinātas tūrisma sacensības, kurās dalībnieki piedalās ar saviem vieglajiem ielas automobiļiem. 8 -10 stundu laikā dalībniekiem jāatrod kartē atzīmētie kontrolpunkti un tajos jānofotografējas pie kāda konkrēta objekta. Par katru atrasto kontrolpunktu komanda saņem noteiktu punktu skaitu. Uzvar tas, kurš ir savācis vislielāko punktu skaitu, nobraucot visīsāko maršrutu. Protams, lai būtu sarežģītāk, daži kontrolpunkti netiek atzīmēti uz kartes, un lai tos atrastu, ir jāizpilda kāds loģisks uzdevums. Pavisam mēdz būt 60-80 vai pat 100 kontrolpunkti, kas izkaisīti pa visu organizatoru uzdoto reģionu. Dalībniekiem tiek dota iespēja apmeklēt daudzus kultūrvēsturiskus objektus – muižas, pilis, muzejus, kā arī citas interesantas vietas. Lai savāktu vēl vairāk punktu, dalībniekiem dažreiz ir jāveic arī kādi īpaši papilduzdevumi.

Sagatavojiet savus spēkratus un fotoaparātus, nopērciet Rīgas rajona karti un uzvelciet ērtus apavus! Lai būtu interesantāk, aiciniet sev līdzi radus un draugus – iespējams, viņu padomi un palīdzība Jums var noderēt!

Tiekamies 7.novembrī!

MŪS ATBALSTA:

DIGITĀLĀ PELE; T/C MOLS; KAFEJNĪCA/DUS KURŠI; RĪGAS APRIŅĶA AVĪZE; ĀDAŽU AEROKLUBS; AVIORĪGA; LIVONIJAS VIDUSLAIKU APMETNE GODESVERDERA; SIGULDAS TIC; AUTOAPGĀDE; NOVONEWS.LV

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV