Svētdiena, 03.Marts 2024. » Vārdadienas svin: Tālavs, Tālis, Marts;

Noskaidroti labākie Rīgas Jaunie satiksmes dalībnieki

Līga Vilciņa, 16.04.2010. 09:29

Jauno satiksmes dalībnieku forums 2010 Vislatvijas sacensību tūre tika atklāta 15. aprīlī plkst. 13.00 Rīgas Motormuzejā. Visus sacensību dalībniekus iedrošināja startam un noslēgumā arī apbalvoja labākos – Rīgas Motormuzeja direktors Aivars Aksenoks.
Noskaidroti labākie Rīgas Jaunie satiksmes dalībnieki

Piedalīties tika aicinātas komandas (katrā 3 zēni, 3 meitenes) no Rīgas pilsētas, Babītes, Mārupes, Olaines, Ķekavas, Salaspils, Garkalnes, Ropažu, Mālpils, Siguldas, Inčukalna, Carnikavas, Ādažu, Saulkrastu, Baldones, Krimuldas, Stopiņu un Sējas novadiem. Sacensības bērniem vecumā no 10 līdz 12 gadiem.

Sacensībās bērniem bija ne tikai jāprot veikli braukt ar velosipēdu, bet arī jāpārzina sava braucamrīka uzbūve, apkope, jāpārzina ceļu satiksmes noteikumi un jāprot sniegt pirmā palīdzība cietušajam.
1. vietu Rīgas pilsētas komandu konkurencē ieguva Rīgas Igauņu vidusskolas „Velomāni” (Paula Martinsone, Elīza Gaile, Dinija Paeglīte, Fricis Roderts, Alberts Zemzāle, Kārlis Zariņš un skolotājs Gints Roderts)
1. vietu novadu konkurencē izcīnīja Baložu vidusskolas 1. komanda (Roberta Anna Bambe, Anastasija Noskova, Anna Tararuja, Rihards Matīss Lipsnis, Viktors Kivlāns, Ričards Tomass Saretoks un skolotājs Andris Žilko)
1. vietu ieguvēji iegūst ceļazīmi uz Latvijas fināla sacensībā, kas norisinās 4.-5. Jūnijā Tukuma rajona Klapkalnciema „Ronīšos”.
Labākie Latvijas fināla dalībnieki veido Latvijas izlasi Eiropas Jauno satiksmes dalībnieku sacensībās Maķedonijā (Skopj

2009. gads Latvijas izlasei Somijā bija ļoti veiksmīgs – 1. vieta starp 22 Eiropas valstu komandām. Šogad Eiropas sacensības norisināsies Skopjē (Maķedonijā).

Sacensības jau 17. gadu organizē CSDD. Visu sacensību dalībnieki saņem atbalstītāju sarūpētās piemiņas balvas, uzvarētāji - diplomus un stilīgas dāvanas. Jau ceturto gadu sacensības atbalsta O!Karte, kuras zīmola sauklis ir : "Kam ir ko teikt! ", un foruma dalībniekiem noteikti ir kas sakāms! O!Karte ne tikai rūpējas par dāvanām katram foruma dalībniekam, bet arī nodrošina mobilos sakarus. Jauno satiksmes dalībnieku foruma sacensības tiek finansētas no OCTA līdzekļiem, LAMB autoklubs nodrošina iespēju labākajiem piedalīties Eiropas sacensībās Maķedonijā, savukārt "If apdrošināšana" rūpējas par sacensību apdrošināšanu.

„Drošība tie ir apstākļi un situācijas, kad visi – gan lielie, gan mazie – var justies pasargāti un ne no kā nav jābaidās. Drošība ir svarīga lieta labsajūtas, prieka un miera radīšanā. Bet par drošību esam atbildīgi mēs visi un nedrīkstam aizmirst, ka atbildību par bērnu drošību nevaram deleģēt pašiem bērniem, aizmirstot to, ka viņi ir tikai bērni un viņiem ir tiesības daudzas lietas nezināt. Tāpēc If apdrošināšana ar prieku atbalsta Jauno satiksmes dalībnieku forumu un vēl visiem dalībniekiem izbaudīt sacensību garu un apgūt jaunas iemaņas,” norāda If apdrošināšana Pārdošanas daļas vadītāja Dace Ivaska.

Visā Latvijā sacensības notiek no 15. aprīļa līdz 22. maijam.

Par pārējo Latvijas reģionālo sacensību norises laikiem un vietām informāciju var atrast CSDD mājas lapā – www.csdd.lv, sadaļā „Sabiedriskās aktivitātes”. Turpat pieejams arī sacensību nolikums, vērtēšanas kārtība un pieteikuma anketa, informāciju var iegūt arī zvanot un rakstot CSDD Sabiedrisko attiecību speciālistei Valdai Kjasperei (tālr.: 67025730; e-pasts: Valda.Kjaspere@csdd.gov.lv) vai forums2010@inbox.lv.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV