Sestdiena, 24.Februāris 2024. » Vārdadienas svin: Diāna, Dina, Dins;

Notiks japāņu auto festivāls "Japmeet 2012"

EasyGet.lv, 26.06.2012. 10:03

Svētdien, 1. jūlijā, sporta kompleksā "333″ (Sila Priedes, Ropažu novads), no plkst. 14:00 notiks "Japmeet 2012″ – Latvijas saiets japāņu sporta auto, eksotisko auto, stila auto īpašniekiem un entuziastiem.
Notiks japāņu auto festivāls "Japmeet 2012"

"Jau trešo gadu Latvijā pulcēsim japāņu marku automašīnas, to īpašniekus un cienītājus "333″ trasē! Pasākumā būs iespēja apskatīt Latvijas japāņu auto klubu stendus, individuālo īpašnieku spēkratus, rallija auto, tūninga autoservisu projektus, autosporta komandas un auto dīleru jaunākos automobiļus," vēsta saieta rīkotāji.

Dienas gaitā "333" kartingu trasē notiks braucieni vairākās disciplīnās, kur būs iespēja pārbaudīt sava auto tehniskās spējas, savu braukšanas prasmi un veiklību, salīdzināt savas auto vadīšanas spējas ar citiem japāņu auto entuziastiem. Dalībniekiem un skatītājiem būs iespēja piedalīties dažādos ar auto saistītos konkursos un atrakcijās. Pasākuma teritorijā darbosies kafejnīca un būs muzikālais pavadījums no dīdžejiem, kā arī konkursi un atraktīvas izklaides visas dienas garumā. Auto saiets notiks "333 Veikparks" tuvumā, kur atrodas divi volejbola laukumi un karjers ar trosu sistēmu priekš veikborda, tāpēc apmeklētājiem iespējams sagatavoties arī vasarīgai atpūtai.

Ieeja pasākumā 2.50Ls, iepriekšpārdošanā 2 Ls. Bērniem līdz 14 gadiem - bez maksas. Dalībnieku ierašanās no plkst 13:00, aktivitāšu laiks 14:00-18.00.

Pasākumu atbalsta: ZL.LV, KROWN, Poliprodest, Ad Parts, Fantasy Park, Topgear, Atlētika, Wess, Japāņu autodaļas, Skandi motors, Aura Auto, Norde, Deju studija Leona, CEHS, DoubleSun, Empire.

Par enerģisku noskaņu rūpēsies Ar mani atkal runā Kaijas.

Autoklubu/stendu reģistrācija (2~10 auto): http://www.japmeet.lv/registracija-autoklubiem/ Trases disciplīnu reģistrācija: http://www.japmeet.lv/registracija-trasei/

Lūgums autokluba pārstāvjiem sagatavoties uz sava kluba prezentāciju 3-5 minūtes- cik ilgi pastāv, ko dariet, kā pie jums iestāties, plusi utt.

"Japmeet 2012″ organizē Japāņu Auto Klubs sadarbībā ar portālu Japcar.LV.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV