Pirmdiena, 27.Maijs 2024. » Vārdadienas svin: Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris;

Grupa Pērkons turpina koncerttūri

Easyget.lv, 23.06.2013. 17:03 | komentāri (1)

Grupa Pērkons Ievas Akurateres un Jura Kulakova jubilejām veltītās koncerttūres ietvaros jūlijā un augustā uzstāsies Dzintaru koncertzālē un brīvdabas koncertos citviet Latvijā
Grupa Pērkons turpina koncerttūri

Dziedātāja Ieva Akuratere un komponists Juris Kulakovs ir mākslinieki, kuri savā daiļradē un radošajā ceļā vienmēr savus darbus veltījuši Latvijas idejai un tās brīvības garam, šogad mākslinieki svin 55 gadu jubilejas. Par godu šim notikumam tiek rīkota īpaša jubilejas koncertturneja ar nosaukumu „Sapumpurots zars”, kuras ietvaros pilnā sastāvā uz skatuves kāps leģendārā grupa „Pērkons”.

Koncertturnejas vasaras posms tiks atklāta ar diviem koncertiem Dzintaru koncertzālē - 8. jūlijā plkst. 20:00 un 9.jūlijā plkst. 21:00. Koncerti notiks arī 11.jūlijā plkst. 19:00 Durbes estrādē, Tukumā, 26.jūlijā plkst. 19:00 Jelgavas Uzvaras parkā, 2.augustā plkst. 19:00 Liepājā, koncertdārzā "Pūt vējiņi". Turnejas noslēgsies 22.augustā plkst. 22:00 Ogrē, Ogres salā.

Ieva Akuratere ir mūsu valsts patriote un cīnītāja, un tas izpaužas arī viņas daiļradē (daudzi atceras viņas saviļņojošo dziesmas „Manai tautai” izpildījumu 1988. gada Liepājas dzintarā). Dziedātāja spēj būt gan mierīga, maiga, vienkārša un nosvērta sieviete, gan mazliet traka rokdīva, viņa ir tāda pati kā viņas mūzika – nomierinoša, pacilājoša, spēku dodoša un varbūt nedaudz ārpus realitātes rāmjiem esoša.

Pirms 30 gadiem Ieva Akuratere kādā pusnaktī nosapņoja, ka tolaik jaunizveidotā grupa jānodēvē par "Pērkonu". Šā "Pērkona" zibeņi, dārdi un palaikam romantiskais lietutiņš trāpīja mērķī toreiz un trāpa arī tagad, nu grupa „Pērkons” iespējams ir vistitulētākā grupa Latvijā – divi Triju Zvaigžņu ordeņa virsnieki - Ieva Akuratere, saņēmusi arī Draudzīgā Aicinājuma medaļu un Juris Kulakovs, kurš ir arī Līvānu goda pilsonis, trīs Jūrmalas goda pilsoņi un visi – apbalvoti ar Barikāžu piemiņas medaļām.

Jubilāri klausītājiem koncertā piedāvās radošās darbības laikā sakrātās un tautā iemīļotās dziesmas, to skaitā „Zaļā dziesma”, „Slidotava”, „Labu vakar”, „Dziesma par sapumpuroto zaru”, „Gandrīz tautasdziesma”,  „Mana dienišķā dziesma” un daudzas citas.

Biļtes – Biļešu paradīzes kasēs visā Latvijā un internetā.

Foto: Publicitātes foto

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV