Piektdiena, 01.Decembris 2023. » Vārdadienas svin: Emanuels, Arnolds;

Noklausies Sabīnes Berezinas pašsacerēto balādi „Tu esi brīvs”!

Easyget.lv, 16.04.2014. 13:30

Domājot par Lieldienu laika vēsti, ciešanām un prieku, Sabīne Berezina piedāvā noklausīties savu jaunāko dziesmu „Tu esi brīvs”.
Noklausies Sabīnes Berezinas pašsacerēto balādi „Tu esi brīvs”!

Līdz šim dziedātāja Sabīne Berezina galvenokārt izpildījusi citu autoru dziesmas un guvusi ar to labus panākumus kā radiostacijās, tā arī uz klubu mūzikas skatuves. Bet jauno dziesmu Sabīne ir sarakstījusi pati, vēsta Izdevniecība MicRec.

„Dziesma tapa, vēl skolas laikā, kādā grūtā periodā, kad gribējās, lai kāds ir blakus, palīdz un sargā. Es vērsos pie Dieva un dziesmas vārdi radās paši no sevis, pierakstīju tos skolas kladē. Pirmo reizi to ar nosaukumu „God Are You There” es to izpildīju vienā no OKartes skatuves šoviem, vēl kopā ar grupu Jātnieki. Šī dziesma jau toreiz uzrunāja daudzus, jo īpaši man tuvus cilvēkus, tāpēc nepameta doma to kādreiz ierakstīt. Tā šobrīd ir ierakstīta angliski, bet latviešu valodas tekstu man palīdzēja uzrakstīt Guntars Račs. Ar šo dziesmu vēlos pateikt lielu paldies savai ģimenei un tuvajiem cilvēkiem, jo īpaši krustmātei, kura ir man blakus un atbalsta,” uzsver dziedātāja.

Sabīne turpina piepildīt savus sapņus, daudz koncertē un pašlaik gatavojas Noras Bumbieres daiļradei veltītajai koncertu turnejai „Senas dziesmas Jauno zvaigžņu mirdzumā”. Vasarā dziedātāja kopā ar kolēģi Mārtiņu Ruski plāno aizbraukt uz kādu svarīgu jauno dziedātāju konkursu. Un ne brīdi netiek pārtraukti arī koncerti, kas notiek sadarbībā ar mūzikas producentu un izpildītāju Rassell.

Foto: Publicitātes foto

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV