Piektdiena, 01.Decembris 2023. » Vārdadienas svin: Emanuels, Arnolds;

Oskars Deigelis izdod ironiski pozitīvu pavasara dziesmu

Easyget.lv, 22.04.2014. 15:46

Dziedātājs un dziesmu autors Oskars Deigelis klausītāju vērtējumam nodod savu otro singlu „Spēj tik pasmaidīt” no topošā otrā studijas albuma „Dubults neplīst”, kas tiek plānots kā dubultalbums.
Oskars Deigelis izdod ironiski pozitīvu pavasara dziesmu

„Spēj tik pasmaidīt” mūzikas autore ir Žanna Berezina, taču teksta autors ir pats Deigelis.  „Dziesmas galvenā vēsts ir bāzēta uz to, ka mums katram ir dienas, kad šķiet, ka viss jūk un brūk. Apkārt ir daudz sīku likstu un nebūšanu, tādējādi ikdienas ierastais ritējums tiek izjaukts. Un tādos brīžos parādās tendence piesieties sīkumiem, kas iepriekš īsti nekad nav traucējuši. Taču galvenais, šādos dzīves momentos ir saglabāt vēsu prātu un spēt par to pasmaidīt.”

„Dziesmas aranžējumu veidoja mūziķis un producents Jānis Čubars. Ieteicu Jānim savas idejas un liku noprast kādā skanējumā, manierē un raksturā vēlos dzirdēt dziesmu. Arī darbs studijā noritēja jautrā un nepiespiestā gaisotnē. Dziesma savu ceļu mēroja tikpat bezrūpīgi, cik bezrūpīgs ir tās vienkāršais un dabiski apspēlētais mesidžs,” par jauno singlu un tā tapšanas gaitu stāsta O.Deigelis.

Ir plānots filmēt arī dziesmas video versiju, kas savu dienas gaismu varētu ieraudzīt pavisam drīzi.

Paralēli norit darbs pie jaunā albuma, kas gan skanējuma, gan liriskajā ziņā solās būt ļoti daudzveidīgs. Iecerēts, ka vienā no dubultalbuma diskiem tiks iekļauti līdz šim neapkopotie radiosingli no 2010.-2012. gadam, bet otrā pilnīgi jaunas dziesmas.

Foto: Oskars Deigelis. Foto (c) Raivis Razgals

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV