Svētdiena, 03.Marts 2024. » Vārdadienas svin: Tālavs, Tālis, Marts;

Valkā notiks II Latvijas Senioru vokālo ansambļu konkurss

Easyget.lv, 22.04.2014. 16:03

26. aprīlī plkst. 12.00 Valkas pilsētas kultūras namā (E. Dārziņa iela 8, Valkā) notiks II Latvijas Senioru vokālo ansambļu konkurss "Jānim Cimzem - 200", pulcējot 42 senioru ansambļus no visas Latvijas.

Kā informē Inga Bika, Latvijas Nacionālā kultūras centra pārstāve, ansambļi konkursā izpildīs latviešu tautasdziesmu a cappella vai latviešu tautasdziesmu Jāņa Cimzes apdarē, latviešu komponista oriģināldziesmu un brīvas izvēles dziesmu. Vokālajiem ansambļiem, kas piedalās Dziesmu un deju svētku procesā, atšķirībā no koriem nav koprepertuāra, tādēļ katrs ansamblis piedāvās unikālu programmu.

Konkursu vērtēs Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas un Rīgas Doma kora skolas docētājs, komponists Uģis Prauliņš, Latvijas Nacionālā kultūras centra Vokālo ansambļu nozares padomes priekšsēdētāja, Lielvārdes mūzikas skolas direktore Mārīte Puriņa un Latvijas Radio kora mākslinieks, Rīgas Doma kora skolas pedagogs, diriģents Ferijs Millers.

II Latvijas Senioru vokālo ansambļu konkursu Jāņa Cimzes 200. jubilejas gada pasākumu ietvaros rīko Latvijas Nacionālais kultūras centrs sadarbībā ar Valkas novada pašvaldību.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV