Piektdiena, 01.Decembris 2023. » Vārdadienas svin: Emanuels, Arnolds;

Noklausies Edavārdi jauno dziesmu!

Easyget.lv, 09.05.2014. 10:06

Edavārdi sadarbībā ar jauno mediju konkursu „Un ko Tu par to saki?” piedāvā jaunu dziesmu „Ko Tu par to teiksi”.

Līdzīgi konkursam, dziesma aicina klausītāju padomāt par to, kāds ir viņa viedoklis par apkārt notiekošajām lietām un pasauli, kurā viņš atrodas. Par dziesmas muzikālo daļu ir parūpējies latviešu producents Corona beats, ierakstu un skaņas apstrādi nodrošināja Dirty Deal audio studija (DDA HQ).

„Bieži vien vienaldzība mums ir kā personīga drošības sala, jo konkrēts viedoklis par kaut ko var uzlikt atbildību, aicināt darboties un likt izteikties. Mums ir dota iespēja redzēt, dzirdēt un izjust apkārtējo pasauli un tā nedrīkst palikt neizmantota. Ir svarīgi saprast to, ka katram ir tiesības nepiekrist, izteikties un veidot diskusiju,” dziesmu komentē Edavārdi.
Dziesmas vizualizāciju veidoja Agris Čaurs.

"Un ko Tu par to saki?" ir jauno mediju konkurss jauniešiem, ar mērķi veicināt līdzdalību dialogā par sabiedrībai aktuālām tēmām, kā arī dotu iespēju attīstīt viedokļa formulēšanas un argumentēšanas prasmes. Katru mēnesi līdz pat septembrim tiek dota iespēja veidot stāstu foto, video, audio, teksta formātā par konkrētā mēneša tēmu. Katra mēneša labākie autori iegūs publicitāti portālu tīklā Pilsēta24 un Tvnet. Oriģinālāko darbu autori saņems mēneša honorārus 25 – 140 EUR vērtībā.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV