Ceturtdiena, 23.Maijs 2024. » Vārdadienas svin: Leontīne, Ligija, Lonija, Leokādija;

Tehnoloģijas » Padomi

Bērniem ir pieejams pieaugušo interneta saturs

Bērniem ir pieejams pieaugušo interneta saturs Izanalizējot bērnu programmu meklēšanu populārajā vietnē YouTube, Kaspersky Lab noskaidroja, ka jaunie skatītāji atrodas bīstami tuvu materiāliem ar nevēlamu saturu.
16.04.2013.

Laimīgu Facebook Jauno gadu!

Brīvdienu paaugstinātās aktivitātes laikā sociālie tīkli ir nopietni apdraudēti no datu drošības viedokļa. Lielākā daļa cilvēku svētkos atpūšas un daudz laika pavada sociālajos tīklos, savukārt uzbrucēji, protams, cenšas to izmantot. Kaspersky Lab ir sagatavojis padomus, kas palīdzēs sociālo tīklu lietotājiem ar prieku un bez zaudējumiem sagaidīt Jauno gadu.
27.12.2012.

Kā atjaunot datora darbību, ja to inficējis vīruss?

Par visgaidītāko Ziemassvētku dāvanu var kļūt jauns dators, klēpjdators vai interneta klēpjdators, taču saņemt dāvanā vīrusu, kad pievienojat jauno ierīci internetam, nemaz vairs nav patīkami. Kaspersky Lab izstrādātais rīcības plāns ārkārtas situācijās palīdzēs atjaunot ierīču darbību un izglābt svētkus.
20.12.2012.

Ziemassvētku apsveikumi – hakeru "dāvana"

Mūsdienu Ziemassvētki nav iedomājami bez tehnoloģiju izmantošanas. Daudzi jau ir aizmirsuši, kāda izskatās drukāta kartīte un sūta tikai elektroniskās. Esiet uzmanīgi: šajā laikā krāpnieki īpaši aktīvi izplata elektroniskās apsveikuma vēstules, kas satur draudīgas "dāvanas", piemēram, trojiešus un vīrusus. Kaspersky Lab ir sagatavojis padomus, kas palīdzēs aizsargāties pret interneta huligāniem.
18.12.2012.

Kā saņemt jaunāko programmatūru bez maksas?

Pasaulē un arī Latvijā pastāv liels skaits ar sabiedriskajām un nevalstiskajām bezpeļņas organizācijām, to mērķis, liriski izsakoties, ir padarīt apkārtējo pasauli labāku. Finansiāli šādas organizācijas lielākoties pastāv, pateicoties dažādiem projektu atbalsta līdzekļiem vai ziedojumiem. Šādā situācijā naudas vienmēr būs par maz, pie tam - ziedotāji vēlas redzēt konkrētu mērķu sasniegšanu, nevis informāciju par to, ka tik un tik līdzekļu aizgājis īrei, ūdenim vai programmām.
07.02.2012.

Radītas 10 video instrukcijas par drošu interneta lietošanu

Radītas 10 video instrukcijas par drošu interneta lietošanu Latvijas Interneta asociācijas "Net-Safe Latvia" Drošāka interneta centrs un Zelta Zivtiņa (ZZ) ir izveidojusi 10 video instrukcijas bērniem un jauniešiem par drošu interneta lietošanu datorā un mobilajā telefonā – "Dari virtuāli, domā reāli!", informē Eva Mežīte. Tajās apkopoti un izskaidroti nozīmīgākie draudi, ar kuriem ikviens var sastapties virtuālajā vidē. Instrukcijas var apskatīt un lejupielādēt Drošāka interneta centra un ZZ sociālo tīklu kontos, un no šodienas tās tiek izplatītas Latvijas skolās un bibliotēkās.
07.02.2012.

Komfortabla virtuālā iepirkšanās

Daudzi interneta lietotāji Latvijā jau apzinās e-komercijas priekšrocības, tomēr vienlaikus ar tiešsaistes maksājumu popularitāti pieaug arī gribētāju iebāzt roku svešā kabatā interese par tiem. Kaspersky Lab analītiķis Andrejs Kostins ir sagatavojis padomus, kā aizsargāt savus norēķinus tīmeklī.
09.12.2011.

Kā pasargāt bērnu no interneta apdraudējumiem?

Uzturoties internetā, bērni riskē nonākt nevēlamās mājaslapās, kas var saturēt agresīva vai pornogrāfiska rakstura informāciju vai «inficēt» datoru. Kaspersky Lab piedāvā 10 baušļus vecākiem, kuri rūpējas par savas atvases drošību.
09.11.2011.

Kaspersky Lab stāsta, kā pasargāt sevi no surogātpasta

Surogātpasts ir anonīmi un nevēlami masveida e-pasta sūtījumi. Surogātpasta izplatītāji izsūta lielu daudzumu reklāmas paziņojumu un gūst peļņu no tiem, kas atbild uz šīm ziņām. Turklāt ļaundari izmanto surogātpastu pikšķerēšanas uzbrukumiem un kaitīgo programmatūru izplatīšanai.
07.06.2011.

Kaspersky Lab iesaka, kā aizsargāt savu naudu 1

Kaspersky Lab eksperti atzīmē, ka pēdējā laikā ievērojami palielinājusies kibernoziedznieku interese par lietotāju informāciju. Bieži vien konfidenciālu datu iegūšanai tiek izmantoti tā dēvētie pikšķerēšanas uzbrukumi – kibernoziedznieki izveido viltus mājaslapu, kas izskatās tieši tāpat kā bankas mājaslapa vai tīmekļa vietne, kurā var veikt finanšu norēķinus internetā. Pēc tam blēži ar maldinošiem paņēmieniem cenšas panākt, lai lietotājs apmeklētu viltus mājaslapu un ievadītu tajā savu konfidenciālo informāciju, piemēram, lietotājvārdu, paroli vai PIN kodu. Izmantojot šīs ziņas, ļaundari zog naudu no to lietotāju kontiem, kuri uzķērušies uz āķa.
14.04.2011.

Ja jūsu dators ir saslimis – Kaspersky Lab brīdina par inficēta datora pazīmēm

Ne vienmēr iespējams uzreiz saprast, vai dators ir inficēts vai ne. Moderno datorvīrusu, datortārpu un trojānu autori krietni nopūlas, lai noslēptu kaitīgā koda klātbūtni sistēmā. Kā var noteikt, ka jūsu dators piedzīvojis uzbrukumu?
15.03.2011.

Kaspersky Lab sniedz padomus Wi-Fi tīklu aizsardzībai

Lielākā daļa mūsdienu datoru var izmantot bezvadu piekļuvi tīklam. Bezvadu savienojumu galvenā priekšrocība ir iespēja strādāt ar internetu jebkurā vietā mājās vai birojā. Taču, ja netiek nodrošināta Wi-Fi tīkla aizsardzība, ļaundari var viegli pārtvert pārraidītos datus, kā arī iegūt piekļuvi datnēm, kas glabājas jūsu datorā. Kaspersky Lab sniedz padomus, kā aizsargāt bezvadu tīklu.
10.03.2011.

Padomi drošībai internetā starptautiskās «e-prasmju» nedēļas ietvaros

No 28. februāra līdz 4. martam Latvijā norisinās starptautiskā E-prasmju nedēļa. Šajā sakarā Kaspersky Lab dalās galvenajos interneta drošības principos, kas jāzina ikvienam datora lietotājam.
02.03.2011.

Kā izvairīties no personiskās sarakstes pārtveršanas?

Internets un mobilo sakaru tehnoloģijas ievērojami ietekmē mūsu ikdienas saziņu. No vienas puses, tehnoloģijas atvieglo komunikācijas procesu, no otras - reizēm var izraisīt konfliktus. Aptaujas liecina, ka 85% interneta lietotāju iebilst pret to, ka viņu dzīvesdraugs tīmeklī flirtē ar citiem cilvēkiem, bet 13% pārbauda tīmekļa vietņu sarakstu, kuras apmeklē viņu partneris.
26.01.2011.

Kaspersky Lab: Kā pasargāt sevi no interneta krāpniekiem

Kaspersky Lab iepazīstina ar Satura analītiķu nodaļas vadītājas Darjas Gudkovas rakstu „Kā pasargāt sevi no krāpšanas internetā. Praktiski padomi".
30.11.2010.

Kaspersky Lab iesaka, kā pasargāt savu Twitter kontu no uzlaušanas

Pēdējā laikā konstatēti vairāki populāru Twitter kontu uzlaušanas gadījumi. Pēc ekspertu domām, nākotnē šādu mēģinājumu daudzums vēl vairāk palielināsies — The New York Times raksta, ka pašlaik Twitter lietotāju skaits pasaulē sasniedzis 175 miljonus, tādējādi turpinot piesaistīt kibernoziedznieku uzmanību.
08.11.2010.

Kā aizsargāt nepilngadīgos interneta lietotājus?

Kaspersky Lab publicējis Tīmekļa satura analīzes grupas vadītāja Konstantīna Ignatjeva un Satura tehnoloģiju attīstības grupas vadītāja Jevgeņija Kolotinska analītisko rakstu «Internets pieaugušajiem un bērniem».
01.11.2010.

Western Digital laiž klajā 3 TB ietilpības cietos diskus

Western Digital laiž klajā 3 TB ietilpības cietos diskus Ne pārāk ilgi pēc tam, kad tika prezentēts vispār pirmais pasaulē cietais disks ar 3 terabaitu ietilpību, kompānija Western Digital arī papildina savu produktu klāstu ar šādiem diskiem.
06.10.2010.

Iespējams, "Facebook" tīklā radusies jauna problēma 2

Iespējams, "Facebook" tīklā radusies jauna problēma Antivīrusu kompānijai ESET tika paziņots, ka Facebook lietotāji saņem sekojošu ziņojumu „Hei! Es tikko pats uztaisīju karikatūru. Es tev to parādīšu, taču tev pašam arī jāizveido tāda" ("Hey i just made myself a cartoon omg lol ill show you but you gotta do urs too"). Kaut arī izmeklēšana Facebook tīklā vēl nav pabeigta, jau tagad ir skaidrs, ka tā lietotāji ir saskārušies ar spama izsūtīšanas gadījumu.
06.08.2010.

Drošības sociālajos tīklos „Zelta likumi" 2

Nesen aptuveni 100 miljonu Facebook lietotāju dati tika kompromitēti, kā rezultātā viņu dati kļuva pieejami plašam Interneta lietotāju lokam. Tas nav pirmais un, domājams, nav arī pēdējais gadījums, kad sociālie tīkli kļuvuši par ļaundaru uzbrukuma mērķi. Kompānija ESET, kas ir drošības risinājumu izstrādātājs, ir apkopojusi līdzekļus sociālo tīklu lietotāju aizsardzībai, it īpaši tiem, kam nav padziļinātu zināšanu par drošību Internetā.
03.08.2010.
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV