Svētdiena, 03.Marts 2024. » Vārdadienas svin: Tālavs, Tālis, Marts;

LG Electronics Magic Remote piešķirts "universal design" sertifikāts©

Anete Gribuste, 15.02.2012. 10:07

LG Magic Remote tālvadības pultis kļūst par pirmajām, kas saņem "universal design" sertifikātu©, apliecinot LG Smart televizoru funkcionalitātes līderpozīcijas.
LG Electronics Magic Remote piešķirts "universal design" sertifikāts©

LG Electronics (LG) saņēmis "universal design" sertifikātu© par Magic Remote un Magic Motion Remote Control tālvadības pultīm, atzīstot abu produktu īpašo lomu Smart TV lietotāju pieredzes pilnveidošanā un veicināšanā. Sertifikātu pasniedza "universal design©" Minhenē, Vācijā.

"Universal design" sertifikāts© apliecina Magic Remote tālvadības pults kvalitāti, tajā skaitā arī ražošanas materiālu kvalitāti, ergonomisko dizainu un ērto lietošanu. LG ar jauno tālvadības pulti iepazīstināja 2012.gada janvārī, un tā pieejama LG Smart televizoriem ar Netcast 3.0 savienojamību – LG patentēto Smart TV operētājsistēmu, kas uzstādīta LG 2012 CINEMA 3D Smart televizoru klāstam.

Arī LG Magic Motion Remote Control, Magic Remote tālvadības pults priekštecis no 2011.gada, atzinīgi novērtēts par piegādes, produkta iepakojuma un tā grafiskā dizaina augsto kvalitāti, kā arī ergonomisko rīku izkārtojumu, efektīvo mijiedarbību ar televizoru un ātro reaģēšanas funkciju. LG Magic Motion Remote Control prezentēja pagājušajā gadā kopā ar LG 2011 CINEMA 3D Smart televizoriem, kuri aprīkoti ar Netcast 2.0 operētājsistēmu.

Jāatzīmē, ka 2011.gada novembrī usability.de veica produktu lietošanas ērtības testus Vācijā un ASV, kurus organizēja iF Design. Testos tika salīdzināts LG Smart televizors un tālvadības pultis ar vairākiem konkurentu izstrādātajiem produktiem. Gan eksperti, gan dalībnieki novērtējuši LG Smart televizoru un Magic Motion Remote Control tālvadības pulti kā lietošanai visērtāko.

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV