Piektdiena, 20.Septembris 2019. » Vārdadienas svin: Marianna, Ginters, Guntra;

Bērnu izrāde „VILKS” decembrī tiks rādīta tikai vienu reizi

Zane Gruntmane, 07.12.2009. 13:16

Vēl tikai 13. decembrī mazajiem skatītājiem un viņu vecākiem ir lieliska iespēja iepazīt meža junkuru – pelēcis latviešu tautas folklorā caur dziesmām, valodas spēlēm, rotaļām, mīklām, pasakām un košiem dzīvajiem zīmējumiem teātra izrādē „VILKS”.
Bērnu izrāde „VILKS” decembrī tiks rādīta tikai vienu reizi

„Gleznojumi, kas top izrādes laikā, ik brīdi dod videi jaunu krāsu un dekorācija pieņemas spēkā līdz pat izrādes beigām. Tas, ka izrādē glezno profesionāla jaunā un talantīgā gleznotāja Anda Lāce, rada papildus vērtību, jo vilkšanas rezultātā rodas ne vairs dekorācijas, bet suverēni mākslas tēli,” stāsta mākslas zinātniece un laikraksta „Kultūras Forums” redaktore Inga Šteimane par izrādi „VILKS”. 

Izrādi "Vilks" ir radījuši un spēlē četri mākslinieki no dažādām jomām. Režisors un mūziķis Varis Klausītājs aktīvi darbojas „Karaliskajā improvizācijas teātrī”. Talantīgā jaunā gleznotāja Anda Lāce veidojusi scenogrāfiju vairākām teātra izrādēm, taču tieši izrādē „Vilks” skatītājiem ir brīnišķīga iespēja redzēt Andu darbojamies uz skatuves kopā ar aktieriem un veidojot milzīgu sienas gleznojumu. Aktieris Gundars Grasbergs šobrīd pamatā strādā Latvijas Nacionālajā teātrī, taču ir darbojies gan teātrī United Intimacy, gan Valmieras drāmas teātrī, kā arī spēlējis ekscentriskajā aktieru ansamblī „Regīna” un pirms trim gadiem ieguvis „Spēlmaņu nakts” titulu Gada labākais jaunais skatuves mākslinieks. Latvijas Nacionālā teātra aktrise Marta Grase izrādē "Vilks" iejūtas gan vilcēna, gan jēriņa lomā un ved bērnus jautrās rotaļās.

Izrāde „VILKS” notiks 13. decembrī  pašā dienvidū - plkst. 15:00 Ģertrūdes ielā 101a (ieeja no pagalma).

Biļetes Ls 4 un Ls 2 (bērniem, skolēniem, studentiem un pensionāriem)

Biļetes var iegādāties: ww.bezrindas.lv un pirms izrādes

PIESAKIES! Īpašs Ziemassvētu piedāvājums grupām/klasēm:

pērkot grupu biļetes 10 – 20 cilvēkiem, grupas vadītājam izrāde par brīvu, bet pērkot grupu biļetes 20 un vairāk cilvēkiem, KATRAM GRUPAS DALĪBNIEKAM (gan pieaugušajiem, gan bērniem) biļetes cena 2 Ls un grupas vadītājam izrāde par brīvu.

PIETEIKŠANĀS grupu biļetēm : zane [at] unitedintimacy.lv vai zvanot pa tālruni: 26323985 (Zane)

Organizē: Teātris United Intimacy

Atbalsta: Valsts Kultūrkapitāla fonds, Kultūras Forums, Map, Bezrindas.lv, TVNet, Easyget, Radio Naba, A-Sound, Ulma, Māksla Plus, Mammam.lv

Informācija par izrādi: http://unitedintimacy.lv/index.php?1&7&view=view-show&show_id=36

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2019
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV