Sestdiena, 05.Decembris 2020. » Vārdadienas svin: Sabīne, Sarma, Klaudijs;

"Apgāds Zvaigzne ABC" veidos "Slavenu autoru zvaigznāju"

Kristīne Stepiņa, 23.02.2010. 13:23

Pateicībā saviem populārākajiem autoriem "Apgāds Zvaigzne ABC" ir nolēmis izveidot "Slavenu autoru Zvaigznāju"- autoru roku atlējumu kolekciju, kuru iecerēts izvietot publiskai apskatei pie izdevniecības centrālās ēkas sienas Valdemāra ielā 6.

28.februārī Latvijas Grāmatu izstādē izcilā franču rakstnieka Frederika Beigbedera tikšanās laikā ar lasītājiem, kurā notiks sarunas par viņa jaunāko grāmatu "Palīgā piedod", mākslinieks Aivars Vilipsōns veiks Frederika Beigbedera rokas atlējumu, kas būs pirmais "Apgāda Zvaigzne ABC" veidotajā "Slavenu autoru Zvaigznājā".

"Esam pagodināti, ka tieši Frederika Beigbedera rokas atlējums būs pirmais "Apgāda Zvaigzne ABC" veidotajā "Slavenu autoru Zvaigznājā"! Kā zināms, viņa darbi ir aizrāvuši un pat šokējuši ļoti lielu Latvijas sabiedrības daļu. Šo kolekciju mēs veidojam pateicībā saviem slavenākajiem autoriem, tā iecerēta kā īpaša dāvana lasītājiem, un, protams, tā būs skaista velte Rīgas kultūrvēsturiskajai telpai," saka "Apgāds Zvaigzne ABC" valdes priekšsēdētāja Vija Kilbloka.

Latviešu valodā ir izdoti četri Frederika Beigbedera romāni - "14,99 eiro", "Windows on the World", "Romantiskais egoists" un "Palīgā piedod". Viņa darbi ir tulkoti vairāk nekā 20 valodās un iemantojuši kulta statusu visā pasaulē. Frederiks Beigbeders patiesi un atklāti ataino mūsu dzīves spožumu un postu, mēdz būt skarbs, ironisks un pat cinisks. Frederika Beigbedera darbi neatstāj vienaldzīgu – tie aicina domāt līdzi.

Frederiks Beigbeders (1965) ir dzimis pārtikušā ģimenē, ieguvis labu izglītību. Divdesmitpiecu gadu vecumā viņš pievēršas rakstniecībai, žurnālistikai, reklāmai. Desmit gadus Frederiks Beigbeders ir strādājis par tekstu redaktoru reklāmas aģentūras "Young and Rubicam" Francijas filiālē, no kuras viņu padzina par romāna "14,99 eiro" publicēšanu. 2000. gadā tā nosaukums bija "99 franki", taču pēc eiro ieviešanas autors to "konvertēja" uz "14,99 eiro".

28.februārī, no plkst. 12.00 līdz 13.00, Latvijas Grāmatu izstādē, kas notiks Ķīpsalas izstāžu kompleksā, būs ekskluzīva iespēja tikties ar Frederiku Beigbederu un iegūt viņa autogrāfu.

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV