Pirmdiena, 13.Jūlijs 2020. » Vārdadienas svin: Margarita, Margrieta;

Izrādi “Uz nokaitēta jumta” martā iespējams noskatīties tikai divas reizes

Zane Gruntmane, 17.03.2010. 12:15

Marta pēdējās nedēļas nogales sākumā, 25. un 26. martā, pl.19:00 Ģertrūdes ielas teātrī skatītājiem vēlreiz būs iespēja noskatīties jaunās horeogrāfes Sintijas Siliņas veidoto laikmetīgās dejas izrādi “Uz nokaitēta jumta”.
Izrādi “Uz nokaitēta jumta”  martā iespējams noskatīties tikai divas reizes

"Pilnīgi pretēji klasiskā teātra lugai, garos monologus un dialogus nomaina izteikti garas dejotāju Katrīnas Albužes, Kristapa Ceļmalnieka, Montas Vanderes un jau pieminētā Edgara Šļakotas kustību saspēles, kas bieži vien liek skatītājiem no izbrīna palikt mutēm vaļā. Ik reizi, ritot dinamiskajām ainām, atklājas perfekti un tehniski precīzi deju izpildījumi, kas vairāk atgādina kādu mehāniski impulsīvu fantastisku ierīču mijiedarbību, ne izrādi,” par izrādi raksta portālā Easyget.

Horeogrāfija: Sintija Siliņa

Dejotāji: Monta Vandere, Edgars Šļakota, Katrīna Albuže, Kristaps Ceļmalnieks

Kostīmi, vizuālais tēls: Vita Radziņa

Vēsts garāmbraucējiem

Es nezinu, kāpēc apturēju mašīnu un savācu kaķi, kurš gulēja asinssarkanā peļķē uz asfalta, jo es tam neuzbraucu, un, stāvēdams ielas vidūar kaķi pie krūts un prātodams, ko man ar viņu darīt, lai asinis nenosmērētu sēdekļus, es sajutu, cik tas vēl aizvien ir brīnumaini mīksts un silts, un, kad manīju dažu garāmbraucēju acīs trauksmi, es nojautu, kurš ir vainīgs, un sapratu, ka tikai tas ir bez vainas, kurš pabrauc garām pilnā ātrumā.

Andri Snær Magnason

Izrādes: 25., 26. martā plkst.19:00

Vieta: Ģertrūdes ielas teātris, Ģertrūdes ielā 101a (ieeja no pagalma)

Biļetes var  iegādāties internetā www.bezrindas.lv, galerijā Istaba (Kr.Barona 31a) un pirms izrādes

Biļetes cena 5 LVL, skolēniem, studentiem, pensionāriem – 3 LVL.

Informācija: www.unitedintimacy.lv, www.dejasanatomija.lv

Producents: Teātris United Intimacy

Izrāde tapusi ar Rīga Domes un Valsts kultūrkapitāla Fonda un Eiropas kultūras fonda finansiālo atbalstu. Sadarbības partneri: Latvijas Jaunais teātra institūts, radošā apvienība Nomadi, tipogrāfija Ulma, MapLatvia, Rīgas Kinostudija, Tritone Studio. Informatīvi atbalsta: Rīgas Laiks, Kultūras Forums, Radio Naba, Laikraksts Diena, Easyget, Pastaiga, Valters un Rapa, Māksla Plus, Studija, Satori.lv, www.draugiem.lv.

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV