Pirmdiena, 23.Septembris 2019. » Vārdadienas svin: Vanda, Veneranda, Venija;

JRT top "Pasakas par zvēriem"

EasyGet.lv, 21.09.2011. 13:12

1. oktobrī plkst. 15.00 un 17.00 Jaunā Rīgas teātra (JRT) Kamerzālē pirmizrādi piedzīvos "Pasakas par zvēriem", informē JRT reklāmas daļas vadītāja Dagnija Grīnfelde. Iestudējuma režisore ir Māra Ķimele, vizuālo noformējumu veidojušas Inga Bermaka un Agnese Stabiņa, muzikālo noformējumu – Jēkabs Nīmanis un Maksims Šenteļevs, lomās Jana Čivžele, Inga Alsiņa, Edgars Samītis, Andis Strods un Varis Piņķis.
JRT top "Pasakas par zvēriem"

Galerijas:

Uz izrādi aicināti mazo klašu skolnieki un tie, kas vēl tikai gatavojas iet skolā!

Septembrī mazos JRT skatītājus pirmoreiz priecēja "Nijaramas pasakas", kas vēstī par eksotiskiem notikumiem senajā Indijā. Radošā komanda tik ļoti aizrāvās ar indiešu pasakām, ka tapa vēl viena izrāde – šoreiz par zvēriem. Daudz spēles un dzīves prieka un vērtīgu atziņu aktieriem un skatītājiem sola tikšanās gan ar bīstamiem un neparastiem zvēriem (šakāli, tīģeri, krokodilu, ziloni, papagaili), gan mūsu skatītājiem labi zināmiem radījumiem (kaķi, strazdu, vistu un citiem).

Dažas no iestudējumā izmantotajām pasakām ir pat 2000 gadu senas, taču tajās ir daudz kopīga ar latviešu tautas pasakām – izrādās, mazajam strazdiņam ir tikpat liela dūša kā Sprīdītim, bet šakālis viltībā var sacensties ar pašu lapsu kūmiņu. Izrāde sola daudz pārvērtību, skaņu, krāsu un kustību par prieku gan mazajiem, gan lielajiem.

Foto: skats no izrādes "Pasakas par zvēriem". Foto (c) Gints Mālderis

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2019
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV