Sestdiena, 28.Janvāris 2023. » Vārdadienas svin: Spodris, Kārlis;

Arnis Līcītis, Mārtiņš Vilsons un Niks Matvejevs tiekas izrādē „Ezītis miglā"

EasyGet.lv, 28.01.2013. 09:56

Divi leģendāri latviešu aktieri - Arnis Līcītis un Mārtiņš Vilsons, kas pēdējā laikā biežāk redzēti Krievijas seriālos un kinofilmās, pirmoreiz satiksies uz skatuves Latvijā. Kopā ar talantīgo mūziķi Niku Matvejevu teātra klubā „Austrumu Robeža" top muzikāla izrāde pieaugušajiem par īstu draudzību „Ezītis miglā", informē kluba mākslinieciskā vadītāja Diāna Bērza.
Arnis Līcītis, Mārtiņš Vilsons un Niks Matvejevs tiekas izrādē  „Ezītis miglā"

Iespējams, XXI. gadsimts ieies pasaules vēsturē kā virtuālās draudzības laiks. Mūsdienu draudzība lielākoties zeļ interneta portālos. Mēs aizmirstam, kā skan draugu balsis, jo nav laika piezvanīt. Mēs vairs nezinām, par ko mūsu draugi raud un smejas, jo nav laika satikties. Mūsu dzīves kļuvušas atkarīgas no elektrības un ātrāka interneta pieslēguma, viss notiek strauji un intensīvi, bet... vai tāpēc mēs jūtamies laimīgāki?

„Ja cilvēkam nav draugu, viņš savā dzīvē ir ļoti vientuļš. Draudzība un mīlestība ir divas lietas, kas cilvēkam palīdz dzīvot un dara bagātu. Man ir gan mīlestība, gan viens īsts draugs. Par to esmu laimīgs. Nav katru dienu ar šo cilvēku jāsatiekas, var kaut reizi gadā, bet satiekoties, saruna turpinās, it kā mēs būtu vakar atvadījušies.. Tāpēc jau mēs esam draugi, ka varam turpināt tēmu, par kuru varbūt runājām pirms 10 gadiem ... mums katru reizi nav jāsāk no nulles.." atzīst aktieris Arnis Līcītis.

„Var rasties jautājums, ko tad tur pieauguši veči ņemas ar pasakām? Bet pasaka ir kā līdzība. Nevienam netiek lasīta morāle, netiek skaidrots, kā ir pareizi vai nepareizi. Domājiet paši, pa kuru ceļu tajās krustcelēs iet..." saka aktieris un scenārija autors Mārtiņš Vilsons. "Ja pēc mūsu izrādes cilvēki gribēs mīlēt stiprāk, apkampt otru ciešāk, pateikt ko labu kādam, kam tas nav pateikts, ko tad vēl vairāk?! Jo mēs paši - es, Arnis un Niks - gatavojot šo izrādi gūstam lielu prieku. Mēs saprotamies. Un tad ir neliela cerība, ka kaut kas tur arī iznāks."

Izrādes producente Diāna Bērza stāsta: „Drīz jau apritēs gads, kopš man radās ideja šos divus aiz Latvijas austrumu robežas tik populāros aktierus – Arni un Mārtiņu - savest kopā uz mūsu „Austrumu Robežas" skatuves. Beidzot tas ir izdevies. Sekojot mēģinājumu gaitai, esmu laimīga, ka mūsu skatītāji varēs tikties ar šiem izcilajiem aktieriem tik patiesi sirsnīgā izrādē, kāda būs "Ezītis miglā". Tērpus māksliniekiem veido leģendārā Rīgas kinostudijas tērpu māksliniece Larisa Brauna, kuras vārds lasāms 13 kinofilmu titros, ieskaitot abas režisora Aloiza Brenča ģimenes sāgas „Ilgais ceļš kāpās" un „Zītaru dzimta". Bet Nika melodiskās dziesmas, kas tapušas īpaši šai izrādei, ar laiku varētu kļūt par īstiem Latvijas radiostaciju hitiem."

Izrāde „Ezītis miglā" iestudēta pēc Sergeja Kozlova pasaku motīviem. Režija - Mārtiņš un Zane Vilsoni.

Pirmizrādes notiks 15.un 16. februārī plkst 19:00. Teātra klubs „Austrumu Robeža" atrodas Riharda Vāgnera ielā 8. Ieeja no Gleznotāju ielas. Biļetes nopērkamas Biļešu paradīzes kasēs un www.bilesuparadize.lv, rezervācija pa tālr. 26527007

Foto: Arnis Līcītis. Foto (c) Ojārs Grīnbergs

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV