Ceturtdiena, 09.Jūlijs 2020. » Vārdadienas svin: Asna, Asne, Zaiga;

Izmaiņas Dejas dienas programmā - atcelts Lielais Dejas gājiens

Easyget.lv, 16.04.2014. 09:45

Objektīvu iemeslu dēļ atcelts iepriekš izziņotais Lielais Dejas gājiens, kas bija iecerēts kā Dejas dienas atklāšana 26. aprīlī plkst. 18:30 Doma laukumā, Vecrīgā.
Izmaiņas Dejas dienas programmā - atcelts Lielais Dejas gājiens

Jau vēstījām, ka aprīļa beigās ar vairākiem pasākumiem Rīgā tiks svinēta Starptautiskā dejas diena.

27. aprīlī Dejas Dienas ietvaros notiks Latvijas vadošo horeogrāfu un dejotāju bezmaksas meistarklases.

Plkst. 19:00 Zirgu pastā apvienība "Dejas anatomija" sadarbībā ar kritiķi Intu Balodi sarūpējusi dejas izrādes un lekcijas apvienojumu “Dunkani – dīvaiņi vai pravieši?”, kas vēstī par modernās un laikmetīgās dejas aizsākumu pagājušā gadsimta 20. gados, par Aisedoru un Raimondu Dunkaniem un viņu gaitām arī Latvijā. Biļetes - Biļešu Paradīzes kasēs.

29. aprīlī plkst. 18:00 Zirgu Pastā gaidāmā amerikāņu horeogrāfu Žozefīnes Garibaldi (Josephine A. Garibaldi) un Mišelas Bulē (Michelle Boulé) darbu dubulta pirmizrāde, kurā izpildītāju lomā - Latvijas Kultūras akadēmijas laikmetīgās dejas horeogrāfijas III kursa studenti.

Latvijas Jaunā teātra institūts turpina projektu "Dejas diena Tavā darbā", kura ietvaros realizēta sadarbība starp vairākiem Latvijas horeogrāfiem un visdažādāko profesiju pārstāvjiem, kuri ikdienā vismaz apzināti nedejo, veidojot mini performances turpat - ik dalībnieka profesionālajā vidē.

No plkst. 19:00 Esplanādē ikviens dejas interesents aicināts uz pa īstam dejisku ballīti "Bal Modern" Parīzes un Briseles horeogrāfu vadībā.

Foto: Publicitātes foto

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV