Piektdiena, 01.Decembris 2023. » Vārdadienas svin: Emanuels, Arnolds;

Alises Jostes albums saņem atzinīgas atsauksmes Vācijā

Easyget.lv, 07.05.2014. 10:26

Latviešu mūziķes Alises Jostes albums, kas marta nogalē tika izdots Vācijā, Austrijā un Šveicē, jau ir labi novērtēts vietējos medijos.
Alises Jostes albums saņem atzinīgas atsauksmes Vācijā

Alises debijas ieraksts „Alise Joste” sākotnēji nāca klajā Latvijas mūzikas apgādā „I Love You Records” un šopavasar sadarbībā ar Berlīnas izdevniecību „G-Records” / „Rough Trade” tika izdots arī vācvalodīgajās Eiropas valstīs.

„Alise Joste ir pirmā māksliniece no Baltijas reģiona, ar kuru mēs strādājam. Šis ir ļoti jauns un interesants tirgus, un mēs esam priecīgi par sadarbību ar „I Love You Records”,” stāsta izdevniecības „G-Records” vadītājs Endrjū Kempbels. „Mēs esam pagodināti, ka tik īpaša māksliniece ir noslēgusi līgumu ar mūsu apgādu. Šogad Alisei jau bija vairāki brīnišķīgi koncerti Vācijā un Šveicē, kur viņas priekšnesums izpelnījās lieliskas atsauksmes. Ar lielāko prieku raugos uz turpmāku sadarbību ar Alisi un „I Love You Records” izdevniecību,” turpina Kempbels.

Tikmēr Vācijas radiostacijās jau ir sācis skanēt Alises singls „Ill-Omened” un arī viņas albums saņēmis pirmās atsauksmes.
"Alise ieved klausītājus savā sajūtu pasaulē - bailēs, cerībās, domās. To visu viņa ietērpj mierīgās dziesmās, kas piestāv lietainai svētdienas pēcpusdienai, aicinot mierīgi un skaisti relaksēties." (Hitchecker.de)

"Šis albums, kas ir noformēts bērnišķīgi naivi, ar skaistām ūdenskrāsām, ir ievērības vērts, sevišķi tiem, kuri mūsdienās ir akustisku un daudz neapstrādātu dziesminieku meklējumos." (Musikreviews.de)

"Viņas mūzikā viss vēl šķiet aizsargāts, neatklāts un tīrs. Un varbūt tieši šis aspekts rada Alises Jostes īpašo mūzikas valdzinājumu." (Dasklienicum.blogspot.com)

Alise Joste jau vairākus gadus ir labi pazīstama Latvijas dziesminieku aprindās. Kopš 2012. gada viņa ir piesaistījusi arī ārvalstu mūzikas cienītāju uzmanību un ar panākumiem uzstājusies Vācijā, Austrijā, Šveicē, Francijā, Portugālē, Ungārijā, Igaunijā, Zviedrijā, Somijā un Dānijā.

Facebook: https://www.facebook.com/alisejoste

Foto: Publicitātes foto

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV