Sestdiena, 02.Marts 2024. » Vārdadienas svin: Luīze, Laila, Lavīze;

Zināma RED BULL ROAD RAGE velo sacensību trase, pieteikšanās turpinās

Lana Daniela, 18.05.2010. 14:02

Svētdien, 30. maijā Siguldas pilsētas svētkos notiks sacensības velo nobraucienā „Red Bull Road Rage”.  Lai gan parasti kalnainā Sigulda asociējas ar kāpšanu augšā, šoreiz būs ātri jālaiž lejā pa 775 m garo ceļu tieši blakus bobsleja un kamaniņu trasei Šveices ielā 13.
Zināma RED BULL ROAD RAGE velo sacensību trase, pieteikšanās turpinās

Tā kā šo ceļu ziemā izmanto, lai bobus vestu augšā uz startu, tas nevar lepoties ar pārlieku platumu, toties ir gana līkumains – īpaši ekstrēmas sajūtas nodrošinot labākajiem braucējiem, kas tiks pie sacensībām pa četri. Nobraucieni notiks divās grupās – atsevišķi startēs vīrieši un sievietes. Pirmajā braucienā dalībnieki startēs pa vienam uz laiku, pēc tam 64 labākie brauks grupās pa četri. No katra četrinieka divi ātrākie kvalificēsies tālākām sacensībām. Lai gan šķietami viss, kas jāmāk, ir pareizajā brīdī bremzēt un pagriezt stūri, lielā ātrumā tas nebūs tik vienkārši, tāpēc organizatori ir parūpējušies par speciālām barjerām trases malās, turklāt katram dalībniekam paredzēts vismaz viens treniņbrauciens, lai iepazītu trasi pirms starta.

Patlaban Red Bull Road Rage sacensībām ir pieteikušies 100 dalībnieku, no kuriem 14 ir sievietes. Tā kā Red Bull Road Rage ir noticis vairākās pasaules valstīs, arī uz Latviju nolēmuši braukt dalībnieki no Francijas, Īrijas un Lietuvas. Pieteikšanās joprojām turpinās www.redbull.lv Dalībnieku reģistrācija pie starta sāksies plkst. 9.00 no rīta. Uz pasākumu jāierodas laicīgi, jo katram ir paredzēts vismaz viens treniņbrauciens pa trasi no starta līdz finišam. Treniņbraucienu sākums ir plkst. 10.00. Tas ir obligāts, bez treniņbrauciena startēt nedrīkstēs!

Par Red Bull Road rage

Lai piedalītos, nepieciešams velosipēds, kura riteņa izmērs ir no 26-28 collām (visi kalnu un šosejas riteņi).  Ritenim obligāti jābūt priekšējām bremzēm, kas darbojas nevainojami, bet ieteicams, ka ir gan priekšējās, gan aizmugurējās bremzes. Nedrīkst piedalīties ar fiksētā pārnesuma riteņiem un visiem dalībniekiem jābūt vismaz 18 gadu veciem. Velosipēdi pirms starta tiks pārbaudīti! Lai piedalītos Red Bull Road Rage, obligāti nepieciešama ķivere, cimdi, elkoņu un ceļu sargi. Vēlams arī papildus drošības  aprīkojums.

Piesakoties www.redbull.lv  katrs dalībnieks saņems reģistrācijas numuru un apstiprinājuma e-pastu. Šis e-pasts jāizdrukā! Ar to var doties uz sporta klubu „Veselības fabrika” Brīvības gatvē 214M un saņemt īpašu cenu (20Ls) rīta abonementam (darba dienās no plkst. 7:00 līdz 12:00 un pilna diena brīvdienās), kā arī Red Bull Road Rage īpašo treniņprogrammu. Ar šo pašu izdruku pasākuma dienā jādodas uz reģistrācijas telti Siguldā, kur varēs saņemt starta numurus.

Visu Red Bull Road Rage dalībnieku, kas šķērsos finiša līniju, bildes varēs atrast www.sportacentrs.com

Balvas nodrošina „NIKE 6.0.” un „Sportland” - abu  grupu  (sieviešu un vīriešu) uzvarētāji saņems sekojošas balvas:
1. vieta – Bottecchia FX 530 Disc velosipēds
2. vieta – 100Ls dāvanu karte no Sportland un NIKE 6.0. sporta apģērbs
3. vieta - 50Ls dāvanu karte no Sportland un NIKE 6.0. sporta apģērbs

Turklāt „Sportland” veikalos tirdzniecības centros Spice un Alfa jau tagad var sagatavot savu ričuku sacensībām! www.sportland.lv

Video reportāžas no Red Bull Road Rage sacensībām pasaulē:
Francijā http://www.youtube.com/watch?v=uwseIy89_fc
Itālijā: http://www.youtube.com/watch?v=nnCmJNp03I0&feature=related
Šveicē: http://www.youtube.com/watch?v=aB7PrSlCrZc&feature=PlayList&p=7CE4C1A5C92351CA&index=38

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV