Ceturtdiena, 23.Maijs 2024. » Vārdadienas svin: Leontīne, Ligija, Lonija, Leokādija;

Sports » Citi sporta veidi

Noskaidroti ZZ Čempionāta Rīgas pusfināla uzvarētāji

Noskaidroti ZZ Čempionāta Rīgas pusfināla uzvarētāji 12. maijā “Arēnā Rīga” noslēdzies lielākais “ZZ Čempionāta” pusfināls, kurā atraktīvās sacensībās noskaidrotas 33 klases no Rīgas un Rīgas reģiona, kas startēs lielajā finālā 31.maijā.
13.05.2014. | skatīt galeriju foto

Ghetto Games atklāj jauno sezonu

Ghetto Games atklāj jauno sezonu Otrdien, 13.maijā īsi pēc plkst.19.00 Grīziņkalna sporta kompleksā notiks Latvijā lielākās jauniešu ielu kultūras un sporta kustības „Ghetto Games“ jaunās sezonas oficiālais atklāšanas pasākums.
13.05.2014.

Rīgā notiks lielākais “ZZ Čempionāta” pusfināls

Rīgā notiks lielākais “ZZ Čempionāta” pusfināls Pirmdien, 12. maijā, hallē “Arēna Rīga” norisināsies Latvijas vērienīgāko sporta un prāta spēļu “ZZ Čempionāts” lielākais pusfināls. Tajā par iespēju iekļūt finālā sacentīsies 120 klases no Rīgas un Rīgas reģiona.
12.05.2014.

Rīgā aizvadīts ikgadējais IFBB Latvijas čempionāts un turnīrs Baltic Match

Rīgā aizvadīts ikgadējais IFBB Latvijas čempionāts un turnīrs Baltic Match Svētdien, 4. maijā, Studio 69 koncertzālē notika Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas organizētais IFBB Latvijas čempionāts un Baltic Match turnīrs bodibildingā, fitnesā, bodifitnesā, bikini fitnesā un „mens physique”, pulcējot 180 sportistus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas.
06.05.2014.

Foto: Jautrās noskaņās noslēgusies Sporta diena Lucavsalā

Foto: Jautrās noskaņās noslēgusies Sporta diena Lucavsalā Ar krāšņu programmu un raibām aktivitātēm 4. maijā aizvadīta Sporta diena Lucavsalā.
04.05.2014. | skatīt galeriju foto

Brīvības ielas Kultūras kilometra programma Nordea Rīgas maratonā

Brīvības ielas Kultūras kilometra programma Nordea Rīgas maratonā Iekļaujoties Eiropas Kultūras galvaspilsētas kultūras notikumu programmā, 18. maijā visās Nordea Rīgas maratona distancēs šogad iekļausies simboliskais „Brīvības ielas kultūras kilometrs” jeb jauns trases posms no Brīvības pieminekļa līdz Stabu ielai.
04.05.2014.

Svētdien notiks IFBB Latvijas čempionāts bodibildingā, fitnesā, bodifitnesā, bikini fitnesā un mens physique

Svētdien notiks IFBB Latvijas čempionāts bodibildingā, fitnesā, bodifitnesā, bikini fitnesā un mens physique 4. maijā Studio 69 koncertzālē (Tērbatas ielā 73) norisināsies vērienīgs un krāšņš sporta pasākums – ikgadējais IFBB Latvijas čempionāts fitnesā, bodifitnesā, bikini fitnesā, bodibildingā un mens physique kategorijās, IFBB Latvija Projekta „Miss Bikini Fitness 2014” fināls un Starptautiskais turnīrs „Baltic Match 2014”.
02.05.2014.

Foto: Noskaidroti “ZZ Čempionāta 2014” pirmie finālisti

Foto: Noskaidroti “ZZ Čempionāta 2014” pirmie finālisti Trešdien, 30.aprīlī, Madonas pilsētas sporta centrā aizraujošā gaisotnē noslēdzies pirmais “ZZ Čempionāta” pusfināls, kurā tika noskaidrotas pirmās 33 komandas, kas piedalīsies “ZZ Čempionāta 2014” fināla sacensībās.
01.05.2014. | skatīt galeriju foto

Lielpilsētas ritms pret cilvēka ritmu

Ar aicinājumu turpmāk katru pusdienu pārtraukumu vingrot kopā ar kolēģiem, priekšniekiem un klientiem – ikviens rīdzinieks tiek gaidīts uz kopīgu vingrošanu parkā Esplanādē trešdien, 30. aprīlī, plkst. 14.00, 15.00 un 16.00.
30.04.2014.

LTV izveidojusi filmu ciklu par Latvijas sporta varoņiem

Latvijas Televīzija (LTV) demonstrēs LTV Sporta redakcijas žurnālistu Armanda Tripāna un Dāvida Ernštreita veidoto filmu ciklu par Latvijas sporta varoņiem – mūsu olimpiešiem.
29.04.2014.

1. maijā notiks pirmais Latvijas nūjošanas kauss

Latvijas Tautas sporta asociācija aicina uz pirmo Latvijas nūjošanas kausu Veselīga dzīvesveida dienas Mežaparkā ietvaros ‘’Mežaparks nūjo!’’ 1.maijā.
28.04.2014.

Madonā notiks pirmais ZZ Čempionāta pusfināls

Madonā notiks pirmais ZZ Čempionāta pusfināls Trešdien, 30. aprīlī, Madonas pilsētas sporta centrā norisināsies Latvijas vērienīgāko sporta un prāta spēļu “ZZ Čempionāts” pirmais pusfināls. Tajā par iespēju iekļūt lielajā finālā sacentīsies 96 klases no visas Vidzemes. “ZZ Čempionātu” jau astoto gadu rīko sarunu karte “Zelta Zivtiņa” sadarbībā ar jauniešu organizāciju “Avantis”.
28.04.2014.

Biķerniekos uzvar Žolnerovičs un Ābele

Par skriešanas seriāla "Skrien Latvija" otrā posma Biķernieku pusmaratona uzvarētājiem svētdien kļuva Latvijas rekordists pusmaratonā un maratonā Valērijs Žolnerovičs un Jeļena Ābele.
28.04.2014.

Valsts svētkos Rīgā notiks „Krastmalas kausu” izcīņa

Valsts svētkos Rīgā notiks „Krastmalas kausu” izcīņa 4. maijā, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, rīdzinieki un pilsētas viesi aicināti piedalīties 24 dažādās sportiskās aktivitātēs, lai cīnītos par „Krastmalas kausu”.
25.04.2014.

Ghetto Alianses uzsāk darbību 14 Latvijas pilsētās

Ghetto Alianses uzsāk darbību 14 Latvijas pilsētās Trešdien, 23.aprīlī, valstī lielākā jaunu cilvēku kustība Ghetto Games svinīgā ceremonijā oficiāli deva startu reģionālo pārstāvju apvienībām - Ghetto Alianse.
24.04.2014.

Biķernieku pusmaratons – jau svētdien

Biķernieku pusmaratons – jau svētdien Jau pēc dažām dienām, 27.aprīlī, Biķernieku kompleksajā sporta bāzē pulcēsies skrējēju tūkstoši, lai izbaudītu vienotību un cīņas garu skriešanas seriāla "Skrien Latvija" otrajā posmā Biķernieku pusmaratonā.
24.04.2014.

Sarkandaugavā atklās publiski pieejamu Vingrotavu 1

Sarkandaugavā atklās publiski pieejamu Vingrotavu 1. maijā Sarkandaugavā Alekša skvērā un Tilta ielu krustojumā tiks atklāts dizaina projekts Vingrotava.
23.04.2014.

Ghetto Games sportiskās aktivitātes Mārupē

Ghetto Games sportiskās aktivitātes Mārupē „Ghetto Games” ielu kultūras un sporta kustība sesto sezonu uzsāk ar ievērojamu paplašināšanos piedāvāto pasākumu klāstā – 150 dažāda mēroga pasākumi vairāk nekā 20 Latvijas pilsētās. Viena no Ghetto Games aktivitāšu vietām būs Mārupe.
23.04.2014.

Foto: Rīgā renovēts labākais iekštelpu skeitparks Austrumeiropā

Foto: Rīgā renovēts labākais iekštelpu skeitparks Austrumeiropā Aizvadītajā nedēļas nogalē ar ikgadējo „Spring Kickoff” pasākumu atklāts renovētais Monsterparks, kas ir līdz šim augstākā līmeņa monolītais skeitparks Austrumeiropā.
23.04.2014. | skatīt galeriju foto

4. maijā ikviens aicināts uz Sporta dienu Lucavsalā

4. maijā ikviens aicināts uz Sporta dienu Lucavsalā 4. maijā Lucavsalas aktīvas atpūtas parkā aicināti gan lieli, gan mazi, lai vērotu un līdzi justu, kā arī aktīvi piedalītos sportiskās aktivitātēs pasākumā “Sporta diena Lucavsalā”.
22.04.2014.
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV