Trešdiena, 04.Oktobris 2023. » Vārdadienas svin: Modra, Francis;

Aicina pieteikties „Mammadaba" slēpojumam

Igo Japiņš, 25.01.2011. 11:48

26. februārī Igo Japiņa Sporta aģentūra sadarbībā ar sporta klubu „Vietalva" rīkos slēpošanas sacensības „Mammadaba slēpojums". Sacensības norisināsies jau otro gadu Pļaviņu novadā Vietalvā, un starts tiks dots slēpošanas stadionā „Mailēs".
Aicina pieteikties „Mammadaba" slēpojumam

Savus spēkus varēs pārbaudīt jebkurš klasiskā slēpojuma piekritējs, izvēloties sev piemērotu distanci: Sporta maratonu (38 km), Tautas distanci (19 km), Veselības distanci (12 km), vai Bērnu distanci. Slēpojums notiks klasiskajā stilā.

„Mailes" ir lielākais slēpošanas stadions Latvijā. Sacensību trase ir interesanta reljefa ziņā, ar gariem kāpumiem, ilgiem nobraucieniem un citām distanču slēpotājiem svarīgām trases īpašībām. Turklāt, slēpojums ir īpaši piemērots ģimenēm, jo Tautas un Veselības trase nav grūta un to var pieveikt ikviens bez speciālas fiziskās sagatavotības, izbaudot īpaši Vietalvai raksturīgos iespaidīgos dabas skatus".

Dalībnieki var pieteikties sacensībām visos "SPORT 2000" veikalos vai reģistrēties interneta mājas lapā www.velo.lv līdz 23. februārim. Sacensību dienā "SPORT 2000" pārstāvji uz vietas sniegs tehnisko palīdzību, kas saistīta ar slēpju sagatavošanu sacensībām. Jau otro gadu šo sporta pasākumu "Mammadaba slēpojums" atbalsta ģenerālsponsors lielākais pašmāju degvielas tirgotājs a/s "Virši A", kā arī sporta veikalu tīkls „SPORT 2000". Uz aktīvu dzīvesveidu rosina laikraksts Diena.

Trases ir sagatavotas un tajās var trenēties. Informācija par treniņu iespējām trasē: Arvīds Pīpkalējs 28626845. Trase ir apgaismota 5 km garumā. Iespējams nodrošināt naktsmītnes.

Papildus informācija:

www.velo.lv

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV