Piektdiena, 08.Decembris 2023. » Vārdadienas svin: Gunārs, Vladimirs, Gunis;

Svētdien notiks Rīgas MTB tautas velomaratons

Gundars Upenieks, 14.04.2011. 10:10

Svētdien, 17. aprīlī, riteņbraukšanas entuziasti pulcēsies pirmajās šīs sezonas lielākajās tautas sacensībās. Imantā Kurzemes prospektā starts tiks dots Rīgas MTB tautas velomaratonam. Velobrauciena trase vīsies pa Kleistu mežu, Priedaines mežiem, Balto kāpu un Bolderājas kāpu. Dalībnieki sacentīsies divās distancēs: 50 kilometru garajā Vichy maratona distancē un 30 kilometru garajā pusmaratona distancē. Bez tam sacensību starta vietā Kurzemes prospektā apmēram pretim 4. tramvaja galapunktam notiks arī bērnu sacensības 3 dažādās vecumam atbilstoša garuma distancēs.
Svētdien notiks Rīgas MTB tautas velomaratons

Sacensību organizatori vēlas uzsvērt, ka trase veidota, rēķinoties ar to, ka vēl ir tikai pats sezonas sākums. Tā ir salīdzinoši ātra un piemērota braucējiem ar dažādu sagatavotības pakāpi. Plānots, ka sacensības pulcēs līdz pat tūkstotim aktīva dzīvesveida piekritējus.

Vēl līdz piektdienai plkst. 24.00 sacensībām var pieteikties elektroniski mājas lapā www.velomaratoni.lv Pieteikties varēs arī uz vietas sacensību reģistratūrā svētdien no 10.00 līdz 12.00. Bērnu starti plānoti no 11.40. Starts maratona distancē 12.30, pusmaratona 12.40. Uzvarētāju apbalvošana ap 15.00

Kā norādīja Sportlat valdes priekšsēdētājs Gundars Upenieks: "Dalībnieku lielā interese piesakoties sacensībām un pagājušajā svētdienā piedaloties iepazīšanās ar trasi braucienā, liecina, ka mums ir izdevies realizēt izvirzīto mērķi - izveidot demokrātisku un viegli pieejamu sacensību seriālu, kurš būtu saistošs katram, kam mājās ir ritenis. Piesakās ģimenes, piesakās sevi jau apliecinājušas komandas, piesakās aktīvi cilvēki, kuri vēlas izmēģināt savus spēkus. Laika prognozes svētdienai ir labas, atliek tikai kāpt uz riteņa un piedalīties."

Sacensības organizē viens no vadošajiem tautas sporta pasākumu rīkotājiem Latvijā kompānija Sportlat. Rīgas MTB tautas velomaratons būs pirmais no 5 jaunā tautas velomaratonu seriāla posmiem. Tam maijā sekos velobrauciens apkārt Piebalgas ezeriem, jūlija sākumā – velobrauciens apkārt Burtnieku ezeram, jūlija beigās - Ogres un Ikšķiles tūrisma attīstības aģentūras tautas velobrauciens. Seriāls noslēgsies ar Ventspils Piedzīvojumu parka tautas velobraucienu augustā. Lai uzturētu intrigu visas sezonas garumā, būs gan individuālais, gan komandu kopvērtējums. Sacensību nolikums, detalizētāka informācija, pieteikšanās mājas lapā www.velomaratoni.lv.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV