Piektdiena, 08.Decembris 2023. » Vārdadienas svin: Gunārs, Vladimirs, Gunis;

Noslēdzies velobrauciens „Apkārt Piebalgas ezeriem 2011"

Jānis Dreiškins, 02.05.2011. 10:40

Ar sacensībām Vecpiebalgā noslēdzies viens no interesantākajiem un skaistākajiem tautas velobraucieniem Latvijā - tautas velobrauciens „Apkārt Piebalgas ezeriem". Posmā uzvaras izcīnīja Aivars Skutelis (ZZK) un Jeļena Dovgaļuka (Veloclub).
Noslēdzies velobrauciens „Apkārt Piebalgas ezeriem 2011"

VICHY maratona distancē pirmo vietu vīriešu konkurencē ieguva Aivars Skutelis (ZZK), bet sieviešu konkurencē - Jeļena Dovgaļuka (Veloclub). Otrajā vietā vīriešu konkurencē ierindojās Matiss Kauls, bet trešajā Juris Damškalns (Talsu Biatlona klubs). Savukārt no sievietēm otrā bija Dana Rožlapa (Fisherteam.lv/ Sport2000 ), bet trešā finišēja Ieva Uzuleņa (SPORTLAT ALFA).

Skutelis distanci pieveica 1 stundās 37 minūtēs un 13 sekundēs, savukārt Dovgaļuka finišēja pēc 1stundās 54 minūtēs un 48 sekundēm.

Tautas velobrauciena pusmaratona distancē pirmo vietu vīriešu konkurencē ieguva Ģirts Gnedlers (Taurene), bet sieviešu konkurencē – Rita Žuravļova(izturiba.lv).

Voldemāra Cīruļa piemiņas kausu starp labākajiem Vecpiebalgas zēniem izcīnīja Toms Budrēvics.

Vērtīgas balvas uzvarētājiem sarūpēja velobrauciena "Apkārt Piebalgas ezeriem" sacensību idejas autors Aivars Krancis. Šogad velobrauciens notika jau 6 reizi.

Tautas velobraucienam „Apkārt Piebalgas ezeriem" bija reģistrējušies 350 dalībnieki. Velomaratona distances garumi: VICHY maratons - 55 kilometri; Pusmaratons – 35 km

Sacensības organizēja viens no vadošajiem tautas sporta pasākumu rīkotājiem Latvijā kompānija Sportlat sadarbībā ar Vecpiebalgas novada domi.

Tautas velobrauciens „Apkārt Piebalgas ezeriem" bija viens no 5 jaunā tautas velomaratonu seriāla posmiem. 17.aprīlī jau notika Rīgas MTB tautas velobrauciens. Piebalgai jūlija sākumā sekos velobrauciens „Apkārt Burtnieku ezeram, jūlija beigās - Ogres un Ikšķiles tūrisma attīstības aģentūras tautas velobrauciens. Seriāls noslēgsies ar Ventspils Piedzīvojumu parka tautas velobraucienu augustā. Lai uzturētu intrigu visas sezonas garumā, būs gan individuālais, gan komandu kopvērtējums.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV