Svētdiena, 03.Decembris 2023. » Vārdadienas svin: Evija, Raita, Jogita;

Aktīva nedēļas nogale velotriālistiem

Dace Baltiņa, 06.05.2011. 11:29

Sestdien Ropažos "Art Voyage" pasākuma ietvaros, notiks Karters velotriāla paraugdemonstrējumi un izklaides skatītājiem - radošās darbnīcas, kūlas skulptūras, viduslaiku apmetnes imitācija, keramikas darbnīca, freakbike izbraucieni, breakdance, Voiceks Voiska, Imants Daksis, Monologs divatā u.c. Norises laiki - 15:00 un 17:00.

Tajā pašā dienā Rīgā pie t/p "Alfa" notiks televīzijas kompānijas LNT organizētā Bērnu diena. Šeit iespēja izmēģināt Karters velotriāla skolas velosipēdus un pakonsultēties par nodarbībām, arī neliels braucēju priekšnesums.

Savukārt, 8. maijā gaidāma velo sezonas atklāšana Ventspilī. Plkst. 12.30 visi ventspilnieki un pilsētas viesi aicināti ar velosipēdiem un skrituļslidām ierasties uz svinīgo velosezonas atklāšanas pasākumu pie Piedzīvojumu parka.

Līdz ar velosezonas atklāšanu iecerēts simboliski atklāt 2010.gadā pilsētā izbūvētos veloceliņus, kā arī uzsākt projekta „Velotūrisma attīstība Ventspils pilsētā" īstenošanu.

Pasākumā ventspilniekus un pilsētas viesus uzrunās Ventspils pilsētas Domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs, kurš kopā ar pārējiem ventspilniekiem un pilsētas viesiem dosies velosezonas atklāšanas braucienā pa pilsētas ielām.

Velotriāla kluba "Karters" uzstāšanās gaidāma pēc brauciena Ventspils Piedzīvojumu parkā. Būs iespējams baudīt spēcinošu zupu. Par pasākuma muzikālo noformējumu gādās Madara Grēgere un grupa „Maddry".

Un vēl norisināsies "Karters" organizētais brauciens apkārt Usmas ezeram 8. maijā (starts - degvielas uzpildes stacija Ventspils Rīga šosejas pie pagrieziena uz Usmu). Turklāt arī Liepājā tiks popularizēts velotriāls. Ar savu programmu uzstāsies Jānis Lācis, un konkursos būs iespējams iegūt Karters velotriāla skolas abonamentus.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV