Otrdiena, 05.Marts 2024. » Vārdadienas svin: Aurora, Austra;

„Tele2 Rīgas velomaratonam" reģistrējies vairāk nekā pusotrs tūkstotis dalībnieku

Linda Anaite, 31.05.2011. 10:13

„Tele2 Rīgas velomaratonam", kas notiks 5. jūnijā, reģistrējušies vairāk nekā 1500 dalībnieki. Pieteikties velomaratonam var līdz 2. jūnija vakaram, un kā ik gadu, vislielāko dalībnieku aktivitāti organizatori prognozē tieši pēdējās reģistrācijas dienās. Tie riteņbraucēji, kuri nebūs paspējuši reģistrēties Tautas distancei un Ģimenes braucienam, to varēs izdarīt arī sacensību dienā, bet tad maksa būs dārgāka. Sporta distancei sacensību dienā reģistrēties nevarēs.
„Tele2 Rīgas velomaratonam" reģistrējies vairāk nekā pusotrs tūkstotis dalībnieku

„Tele2 Rīgas velomaratona" dalībnieki sacentīsies par kausiem un vērtīgām balvām: pirmo sešu vietu ieguvēji 136 km Sporta distancē saņems naudas balvas 150 Ls, 120 Ls, 100 Ls, Ls 70, Ls 60 un Ls 50, bet pirmo trīs vietu ieguvēji 49 km Tautas distancē visās vecuma grupās speciālas dāvanu kartes no t/c „Spice" Ls 50, Ls 40 un Ls 30 vērtībā.

Rīgas velomaratons vēsturiski ir vienīgās riteņbraukšanas sacensības Latvijā, kurās riteņbraucēji sacenšas par Rīgas mēra kausu. Šogad Rīgas mēra kausu pasniegs jau sesto reizi. To saņems Tautas brauciena pirmo trīs vietu ieguvēji – trīs ātrākie vīrieši un trīs ātrākās sievietes. Rīgas mēra kausu saņems arī trīs ātrākās komandas.

„Tele2 Rīgas velomaratonā" spēkiem mērosies arī uzņēmumi. Plecu pie pleca dodoties distancē, uzmundrinot un atbalstot citam citu, paveras iespēja iepazīt kolēģus, saliedēt komandu un dalīt kopīgu prieku par veselīgi un sportiski pavadītu dienu. Uzņēmumi sacentīsies divās kategorijās: ātrākā komanda (ne vairāk kā 12 dalībnieku) un kuplāk pārstāvētais kolektīvs. Trīs plašāk pārstāvētajiem uzņēmumu kolektīviem Tele2 dāvinās īpašus kausus un pārsteiguma balvas. Dalībai „Tele2 Rīgas velomaratonā" jau pieteikušies uzņēmumi Latvenergo, Rīgas satiksme, Kolonna Hotels Group, BalticTAXI un daudzi citi.

Visās distancēs tiks vērtēts ekskluzīvākā velosipēda īpašnieks un atraktīvākais braucējs, tādēļ dalībnieki aicināti padomāt par divriteņu un apģērba noformējumu. Atzinība tiks draudzīgākajai riteņbraucēju grupai. Īpašas balvas saņems arī Ģimenes brauciena uzvarētāji.

Dalības maksa Tautas un Sporta distancēs dažādās vecuma grupās ir atšķirīga. Piesakoties līdz 2. jūnijam, reģistrācijas maksa ir Ls 10 (19 – 60 gadi), Ls 7 (līdz 18 gadiem), Ls 5 (virs 60 gadiem). Tautas distancē var piedalīties no 12 gadu vecuma, savukārt Sporta distancē var startēt riteņbraucēji, kas sasnieguši 17 gadu vecumu. Uzņēmumu komandas aicinātas pieteikties gan cīņai par ātrākās komandas titulu, gan kuplākā kolektīva balvu. Plašāka informācija par pieteikšanos atrodama mājas lapā www.velo.lv.

Reģistrēties dalībai "Tele2 Rīgas velomaratonā" var internetā mājas lapā www.velo.lv un Tele2 klientu apkalpošanas centros visā Latvijā.

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV