Sestdiena, 02.Marts 2024. » Vārdadienas svin: Luīze, Laila, Lavīze;

Riteņbraukšanas komanda „Rietumu-Delfin" gatavojas jaunajai sezonai

EasyGet.lv, 19.01.2012. 13:48

Profesionālā riteņbraukšanas komanda „Rietumu-Delfin" uzsāk jauno 2012. gada sezonu kā UCI (starptautiskā riteņbraukšanas savienība) kontinentālā komanda. Tas nozīmē, ka komanda startēs augstākas klases UCI sacensībās un spēs iegūt vairāk punktus, kas ir nepieciešams dalībai Pasaules un Eiropas čempionātiem, informē komandas pārstāve Rita Birkenfelde.
Riteņbraukšanas komanda „Rietumu-Delfin" gatavojas jaunajai sezonai

Šobrīd komanda gatavojas aizbraukšanai uz treniņa nometnēm Eiropā, pirmā pieturvieta paredzēta Spānija. Tikmēr Latvijā, pateicoties šī gada maigajiem ziemas apstākļiem, komandai ir iespēja braukt šosejas treniņos. Papildus tam tiek veikti arī braucieni trekā, apmeklēta trenažieru zālē un peldbaisens. Spānijā „Rietumu-Delfin" komanda pavadīs no 25. janvāra līdz aprīļa vidum, kurās tiks veikti izturības, ātruma, apjoma, spēka un kalnu treniņi. Šāda treniņu programmas sagatavos „Rietumu-Delfin" braucējus jaunajai sezonai un palīdzēs sasniegt labākus rezultātus sacensībās.

Komandas menedžeris Igo Japiņš par jauno sezonu: „2012.gadā „Rietumu-Delfin" riteņbraukšanas komanda turpinās 2010.gadā iesākto - Latvijas jauno ( U-23 ) riteņbraucēju talantu programmas īstenošanu. Pēc 2010.gada sezonas uzaicinājumu saņēma Toms Skujiņš no franču komandas "La Pomme Marseille", bet 2011.gadā Andžs Flaksis no amerikāņu ,, Chipotle Development Team". 2011.gada Pasaules čempionātā milzīgā konkurencē Andris Smirnovs izcīnīja augsto 10.vietu šosejas grupas braucienā. Varam būt apmierināti ar savu darbu. Šogad komanda atkal ir piereģistrēta kā UCI kontinentālā komanda, kas dos iespējas piedalīties vairāk starptautiska mēroga sacensībās. Komandai pievienojušies – Murjāņu sporta ģimnāzijas audzēkņi Andris Vosekalns, Emīls Liepiņš un cēsnieks Kaspars Serģis, kurš sevi labi ir parādījis SEB MTB maratonu sacensībās. Tikko esam saņēmuši augstākās klases Giant velosipēdu rāmjus. Mehāniķiem vien atliks salikt velosipēdus, lai puiši 25.janvārī varētu doties uz treniņnometni Spānijā".

Šī gada "Rietumu- Delfin" komandas sastāvā startē – Indulis Bekmanis 1989 (LAT), Ernests Benhens-Bēkens 1990 (LAT), Armands Bēcis 1991(LAT), Emīls Liepiņš 1992 (LAT), Andris Vosekalns 1992 (LAT), Reijo Puhm 1990 (EST), Ivars Prokofjevs 1992 (LAT), Andris Smirnovs 1990 (LAT), Dmitry Sorokin 1982 (LAT), Artis Pujats 1991 (LAT), Kaspars Serģis 1992 (LAT).
Komandas līdera statusu saglabās perspektīvais riteņbraucējs, Andris Smirnovs. Savukārt galvenā trenera amata pienākumus pildīs ilggadējais „Rietumu-Delfin" treneris, Vitālijs Smirnovs.

A/s „Rietumu Banka" komandu sponsorē jau 10.Gadus. Līdzvērtīgu praksi pasaulē piekopj daudzas prestižas bankas (Rabobank, Saxobank), atbalstot profesionālās riteņbraukšanas komandas. 2012.gadā nākuši klāt tādi jauni atbalstītāji, kā Baltkrievijas velo ražotne „Motovelo", kuri ražo velosipēdus „Aist". Kā arī Credit24, kas ir zināms kā populārs ātro kredītu aizdevējs.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV