Sestdiena, 02.Marts 2024. » Vārdadienas svin: Luīze, Laila, Lavīze;

Ikšķilē un Ogrē notiks MTB riteņbraukšanas sacensības

EasyGet.lv, 26.06.2012. 16:50

22. jūlijā riteņbraukšanas entuziasti pulcēsies Ikšķilē, kur notiks MTB velobrauciena sacensības – SPORT2000 Ogres un Ikšķiles tūrisma attīstības aģentūras tautas velobrauciens, informē SportLat mārketinga komunikāciju vadītājs Jānis Dreiškins. Sacensības ar šādu nosaukumu norisināsies jau otro gadu pēc kārtas.

Dalībniekiem būs iespēja ar riteni izbraukt Ikšķiles un Ogres novada apkārtni, kā arī izbaudīt Ogres Zilo kalnu dabas parka reljefu.

Atkarībā no fiziskās sagatavotības būs iespēja izvēlēties savām spējām un vēlmēm atbilstoša garuma distanci. Velobrauciens plānots tā, lai interesanti būtu sportisku ģimeņu visu vecumu locekļiem. Dalībniekiem tiks piedāvātas 50 un 30 km distances, kas noteikti patiks visiem riteņbraukšanas entuziastiem – gan profesionāļiem, gan amatieriem. Būs arī 200 līdz 800 metru garas distances bērnu grupām.

Sacensību reģistrācija sāksies no plkst.10:00 Ikšķilē pie Tautas nama (Lībiešu iela 2).

Sacensību programma:
10:00 – 11:50 dalībnieku ierašanās, reģistrācija, distances apskate;
11:00 starts bērnu distancei;
12:00 starts Meistarības (50km) un Veselības (30km) distancēm;
16:00 apbalvošana

Vērtēšana sacensībās notiks pa vecuma grupām sievietēm un vīriešiem. Godalgotās vietas tiks apbalvotas ar SPORT2000 sarūpētām balvām.

Ikšķilietis, sacensību organizators, aktīvā dzīvesveida piekritējs Jānis Dreiškins: „Aicinu visus sportiska dzīvesveida piekritējus, un ģimenes ar bērniem pavadīt laiku brīvā dabā, baudot Ikšķiles un Ogres novada apkārtni, Ogres Zilo kalnu dabas parka dinamisko reljefu un skaistos skatus. Trase būs piemērota gan pieredzējušie sportistiem, gan tādiem, kuriem velosipēds nav ikdiena. Aicinu arī visus vietējos novada iedzīvotājus sēsties uz velosipēdiem un izbraukt skaistākās novada vietas, jo esmu pārliecināts, ka būs vietas, kurās Jūs nebūsiet braukuši."

Iepriekšējā pieteikšanās sacensībām ir līdz 20. jūlijam plkst. 24:00. Pieteikties var:
- www.sportlat.lv un www.sport2000.lv, aizpildot pieteikšanās formu;
- visos SPORT2000 veikalos Latvijā (Rīgā, Siguldā, Liepājā, Valmierā, Daugavpilī);
- veikalā "Maratons" Brīvības ielā 155/2, Rīga;
- SPORTLAT birojā – Ganību dambis 25D, Rīga, Tālr.: 67291526;
- Sacensību dienā – sacensību reģistratūrā no plkst. 10:00

Vietējiem novada iedzīvotājiem tiek piedāvātas īpašas dalību maksas. Pieteikties var Ogrē „Nesēdimājās" velosipēdu darbnīcā Mālkalnes prospektā 26 (darba dienās no plkst. 9 līdz 19, sestdienās, no plkst. 10 līdz 17), bet Ikšķilē – Tautas nama biļešu kasē (P.,O.,T., no plkst. 10 līdz 15, C. no plkst. 10 līdz 19).

Sacensības organizē sporta pasākumu rīkotājs Latvijā Biedrība Sporta klubs SportLat sadarbībā ar Ogres un Ikšķiles novada pašvaldībām.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV