Sestdiena, 02.Marts 2024. » Vārdadienas svin: Luīze, Laila, Lavīze;

Publicētas Rallija „Kurzeme 2013” ātrumposmu kartes

Easyget.lv, 23.08.2013. 15:38

Ātruma Festivāla – Rallijs „Kurzeme 2013” oficiālajā mājas lapā www.rallykurzeme.lv, sadaļā „Skatītājiem”, publicētas rallija ātrumposmu kartes, kuras interesentiem ir iespējams lejupielādēt un izprintēt.
Publicētas Rallija „Kurzeme 2013” ātrumposmu kartes

Šogad, pēc vairākus gadu jaunu rallija ceļu meklējumiem, Rallijs „Kurzeme 2013” atgriezīsies pie klasiskajiem un gadu desmitu laikā sportistu iemīļotajiem ceļiem, kas bagāti ar sarežģītu līkumu sērijām un lieliem vidējiem ātrumiem. 13 rallija ātrumposmu kopējais garums sasniegs 128 kilometrus, savukārt kopumā sportistiem divu dienu laikā nāksies mērot 508 kilometrus garu distanci. Pirmajā rallija dienā paredzēti septiņi ātrumposmi ar kopējo garumu 45 kilometri, savukārt otrajā sacensību dienā sportistus sagaida seši ātrumposmi 83 kilometru garumā, tostarp arī 31.9 kilometrus garais „LDz Cargo” ātrumposms.

Ātruma Festivāls rallistiem sāksies ar testa ātrumposmu 29. augusta vakarā, bet rallija starts tiks dots piektdienas pēcpusdienā plkst. 16:00 Liepājas ostas promenādē, kur pilsētas iedzīvotājiem un viesiem būs iespēja redzēt pilnīgi visus sacensību dalībniekus, turklāt bez ķiverēm galvās. Turpinot tradīciju, 30. augusta vakarā būs vairāki nakts ātrumposmi. Kā stāsta paši sportisti, nakts ātrumposmi mēdz būt nopietns pārbaudījums pilota sadarbībai ar stūrmani, jo jāpaļaujas vien uz iepriekš pierakstīto stenogrammu, kamēr dienas ātrumposmos iespējams trasi redzēt nedaudz tālāk arī pašam. Arī skatītājiem nakts ātrumposmu vērošana sniegs citādākas izjūtas nekā sacensības dienā. Tā kā Rallijs „Kurzeme” ir arī rallijsprinta čempionāta posms, tad pirmajā sacensību dienā kā pirmie startēs tieši rallijsprinta ieskaites dalībnieki. Rallija grafiks ir plānots, lai rallijsprintistiem nenāktos startēt pa tumsu. Pēc pēdējās rallijsprinta automašīnas trasē dosies drošības auto, kurai uzreiz sekos „nulles” un rallija automašīnas.

Sestdienas, 31. augusta, rītā sacensības pēc „Rally 2” principa būs iespējams turpināt arī tām ekipāžām, kurām piektdien nācās piedzīvot izstāšanos. Rallija otrā diena sāksies plkst. 10:40 ar trīs ātrumposmiem Nīcas pievārtē. Sportistiem interesants un ļoti sarežģīts solās būt Žibjos notiekošais „Cēsu alus” ātrumposms, tomēr šim ceļam ir apgrūtināta piekļūšana, līdz ar to skatītājiem tiek rekomendēts pavērot starta procedūru. Izturīgākie sacensību dalībnieki plkst. 19.00 pulcēsies Liepājas ostmalā, kur tos gaidīs vēl pēdējie 1,69 kilometri pa ostmalas ieliņām un promenādi.

Foto: Publicitātes foto

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV