Pirmdiena, 25.Septembris 2023. » Vārdadienas svin: Rauls, Rodrigo;

Tapusi filma par Sandi Ozoliņu un Latvijas hokeja izlases ceļu uz Sočiem

Easyget.lv, 03.02.2014. 10:23

Šonedēļ dienasgaismu ieraudzīs portāla Sportacentrs.com autoru Jāņa Celmiņa un Kristapa Driķa veidota filma par Sanda Ozoliņa atgriešanos Latvijas izlasē, kā arī mūsu valstsvienības ceļu uz olimpiskajām spēlēm, filmas nosaukums – „Sapnis… Soči”.

 

Tapusi filma par Sandi Ozoliņu un Latvijas hokeja izlases ceļu uz Sočiem

 

Šonedēļ dienasgaismu ieraudzīs portāla Sportacentrs.com autoru Jāņa Celmiņa un Kristapa Driķa veidota filma par Sanda Ozoliņa atgriešanos Latvijas izlasē, kā arī mūsu valstsvienības ceļu uz olimpiskajām spēlēm, filmas nosaukums – „Sapnis… Soči”.

 

Īsi pirms Latvijas hokeja izlases pirmā mača Soču olimpiādē filmas autori vēlējušies paradīt un atgādināt, kāds tad bija Latvijas izlases ceļš līdz olimpiskajām spēlēm Sočos. Skatītāji varēs ieraudzīt unikālus kadrus no mūsu izlases gatavošanās procesa, cīņām par ceļazīmi uz Sočiem. Filmā būs skatāmas ekskluzīvas intervijas ar izlases hokejistiem, tās kapteini Sandi Ozoliņu, viņa draugu un cīņubiedru Guntaru Pasti, kā arī cilvēku, pēc kura piedāvājuma Sandis nolēma atgriezties izlases rindās – uzņēmēju Gunāru Ķirsonu. Tāpat filmā arī ir citu Latvijas izlases hokejistu un treneru viedokļi kvalifikācijas turnīra laikā Rīgā tieši pirms gada.

 

6. februāris filmas publiskošanai nav izvēlēts nejauši. Tieši pirms gada šajā dienā Latvijas izlases galvenais treneris Teds Nolans nosauca komandas sastāvu, kas dosies cīņā par ceļazīmi uz Soču spēlēm, bet dienu vēlāk komanda jau aizvadīja pirmo maču turnīrā, tiekoties ar Lielbritānijas izlasi. Filmas autori centušies atskatīties uz visām trim spēlēm kvalifikācijas turnīrā, turklāt filmā tas attēlots ne tikai pašu darba autoru, bet arī komandas kapteiņa Ozoliņa acīm.

 

„Pēdējo gadu laikā esam pabijuši vairākos pasaules hokeja čempionātos, kā arī veidojuši dažādas video reportāžas gan par mūsu izlasi, gan Rīgas „Dinamo” komandu, taču šoreiz uz lietām vēlējāmies paskatīties no nedaudz cita skatupunkta, un parādīt to arī daudzajiem Latvijas hokeja draugiem. Mums pašiem šis šķita interesants darbs un iespēja apliecināt sev, ka spējam paveikt arī ko lielāku. Ceram, ka mūsu veikumu novērtēs arī citi,” pauž viens no īsfilmas autoriem un veidotājiem Jānis Celmiņš.

 

„Sandis Ozoliņš ir elks un paraugs daudziem jaunajiem sportistiem. Neslēpjam arī savu cieņu pret šo spilgto Latvijas sporta personību, tāpēc filma lielā mērā ir veidota par un ap viņa atgriešanos izlases rindās. Sandis vienmēr ir uzsvēris, ka visi viņa panākumi ir tikai un vienīgi komandas nopelns, tāpēc ceram, ka šoreiz pārējie izlases hokejisti mums piedos, viņiem nācies palikt nelielā Sanda ēnā,” piebilst īsfilmas galvenais operators, montāžists un līdzautors Kristaps Driķis.

 

Filmas autori saka lielu paldies visiem Latvijas izlases hokejistiem, kuri pirms gada Rīgā bija tik atsaucīgi, jo šobrīd filmā redzamajām intervijām, viedokļiem un sarunām ar Mārtiņu Karsumu, Oskaru Bārtuli, Lauri Dārziņu, Miku Indraši, Jāni Spruktu un citiem mūsu vīriem ir pavisam cits svars.

 

6. februārī Filma pilnā apmērā portālā Sportacentrs.com tiks publicēta 7. februārī, taču dienu iepriekš tā ekskluzīvi būs pieejama „Latvijas Mobilā Telefona” klientiem mobilajā portālā m.lmt.lv/tv. TV pirmizrāde paredzēta 7. februāra vakarā Lattelecom Interaktīvā TV 411. kanālā „Sportacentrs.com TV” īsi pirms Soču olimpiādes atklāšanas ceremonijas.

 

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV