Svētdiena, 25.Februāris 2024. » Vārdadienas svin: Alma, Annemarija;

Haralds Šlēgelmilhs un Artūrs Pumpurs piedalīsies Rally Talsi

Easyget.lv, 08.04.2014. 13:26

Dalību Rally Talsi pieteicis formulas braucējs Haralds Šlēgelmilhs ar stūrmani Artūru Pumpuru, kuri 17. un 18. maijā Talsos startēs ar Mitsubishi Lancer Evolution X N4 automašīnu, informē Jānis Unbedahts.

Haralds Šlēgelmilhs un Artūrs Pumpurs Rally Talsi startēs otro gadu pēc kārtas un sacensībās piedalīsies ar Anda Neikšāna komandas Dynamic Sport sagatavoto Mitsubishi Lancer Evolution X automašīnu. „Mums ar Rally Talsi ir savi nenokārtoti rēķini, un šogad esam apņēmušies braukt tā, lai sasniegtu finišu,” iesāk autosportists Haralds Šlēgelmilhs. „Pagājušajā gadā startējām ar Škoda Fabia S2000 automašīnu, kuras maksimālais ātrums ir nepilni 170 km/h, un kas nebija piemērotākā izvēle ātrajiem Rally Talsi ātrumposmiem. Šogad brauksim ar N4 grupas automašīnu, kas ļauj sasniegt ātrumu virs 200 km/h, lai ātrumposmu taisnajās sekcijās vairs nebūtu jāklausās ātruma ierobežotāja skaņā,” mašīnas izvēli pamato Haralds Šlēgelmilhs.

Ar dalību Rally Talsi sportisti centīsies aktualizēt ar onkoloģiska rakstura slimību skartu bērnu un jauniešu ārstēšanas jautājumus. Uz ekipāžas sporta automašīnas būs izvietotas Vislatvijas bērnu pretvēža kustības RH3 Fonds un tā ziedojuma tālruņa numura +371 90006387 uzlīmes, kas aicinās ikvienu autosporta atbalstītāju iesaistīties un ziedot RH3 Fondam, kas izveidots, lai onkoloģijas nodaļās esošajiem bērniem un jauniešiem nodrošinātu veselīgu un sabalansētu uzturu ārstēšanas laikā, rehabilitāciju, psihologa vizītes, kā arī apmaksātu citus steidzamus un ārkārtas gadījumus. Rally Talsi laikā saņemtie ziedojumi pilnā apmērā tiks izlietoti rehabilitācijas procedūru apmaksai Nacionālajā rehabilitācijas centrā Vaivari, kurā viena bērna uzturēšanās izmaksas ir 50,00 EUR dienā. Lai atbalstītu RH3 Fonda darbību, nav jāgaida Rally Talsi, jo ziedojuma tālruņa numurs jau ir atvērts, un ar katru uz to veikto zvanu RH3 Fonda darbībai jau šodien iespējams ziedot 1,42 EUR.

„Mēs katru dienu satraucamies par tādiem niekiem kā sastrēgumi uz ielas vai neatbildētu e-pastu priekšniekam. Katru dienu sastopamies ar nejēdzībām un ačgārnībām, tādēļ ar RH3 Fonda starpniecību vēlamies uzrunāt līdzcilvēkus un likt aizdomāties par dzīves pamatvērtībām,” iesaistīties RH3 Fonda aktivitātēs aicina Artūrs Pumpurs.

Atgādinām, ka Rally Talsi šogad būs ceturtais Latvijas rallija čempionāta (LRČ) posms un norisināsies 17. un 18. maijā. Kā ziņots iepriekš, Rally Talsi šogad būs ar starptautisku nozīmi, jo bez LRČ posma, Talsos norisināsies arī Lietuvas autorallija čempionāta, Ziemeļeiropas zonas (NEZ) rallija čempionāta un NEZ Junioru čempionāta posmi.

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2024
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV