Otrdiena, 14.Jūlijs 2020. » Vārdadienas svin: Ritvars, Oskars, Anvars;

Prāta vētras koncertfilmas bezmaksas seansi visā Latvijā

Easyget.lv, 16.04.2013. 09:17

19. aprīlī grupa “Prāta vētra” kopā ar AS “Laima” realizēs unikālu projektu – koncertfilma “Vēl viena klusā daba” vienlaikus bez maksas tiks demonstrēta 100 Latvijas pilsētās un novados.
Prāta vētras koncertfilmas bezmaksas seansi visā Latvijā

Kā ziņo grupas menedžments, uz seansiem Tukumā, Smiltenē, Mārupē, Ogrē, Madonā, Ādažos, Carnikavā, Ķekavā, Salaspilī, Siguldā, Jēkabpilī, Zentenē, Jelgavā un Valmierā brīvu vietu vairs nav, ieejas kartes uz pārējām pilsētām un novadiem meklējiet www.ekase.lv sadaļā “Biļetes”!

Ņemot vērā lielo interesi, kinoteātri “Lora” Siguldā un “Gaisma” Valmierā koncertfilmu iekļaus savā repertuārā. Precīzu informāciju par seansiem meklējiet kinoteātru mājas lapās!

Sadarbībā ar draugiem.lv - www.draugiem.lv/pratavetra/ ir izvietota Latvijas karte, kurā ir iespējams atzīmēt, kur plānojat apmeklēt koncertfilmas “Vēl viena klusā daba” seansu.

Koncertfilmas bezmaksas seansi notiks arī latviešu centros ārzemēs – Tallinā un Tartu (Igaunija), Minesotā un Čikāgā (ASV) Adelaidē un Melburnā (Austrālija), St. Poltenā (Austrija), Vejlē (Dānija), Tbilisi (Gruzija), Londonā (Lielbritānija), Dublinā un Limerikā (Īrija), Briselē (Beļģija) un Cīrihē (Šveice). Seansu norises vietas un laikus meklējiet www.pratavetra.lv

“Kopā radītā projekta mērķis ir vienkāršs - vienlaicīgi 100 vietās Latvijā dot iespēju saņemt pozitīvas emocijas, ko, neapšaubāmi, radīs koncertfilma. Dodot prieku, daloties priekā, radām harmonisku laimes sajūtu - to mums iemācījis darbs, radot Laima šokolādi. Tāpēc ticam, ka 19.aprīļa kinoseanss gandarīs daudzus jo daudzus Latvijā un ārvalstīs,” atzīst Rolands Gubis, AS “Laima” valdes priekšsēdētājs.

Vairāk informācijas www.pratavetra.lv un www.ekase.lv, seansu norises vietā vai pa tel. 67334495.

Atgādinām, ka Prāta vētras koncertfilma “Vēl viena klusā daba” DVD un Blu-Ray formātos ir pieejama tirdzniecībā.

Foto: Publicitātes foto

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV